XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Sebečevac - Mladost VPD 4:0
2 26.08.2018 11:00 Mladost VPD - Globoder 2:4
3 29.08.2018 17:00 Gornji Stepoš - Mladost VPD 2:2
4 02.09.2018 17:00 Mladost VPD - Rasina 1:3
5 09.09.2018 11:00 Zdravinje - Mladost VPD 2:2
6 16.09.2018 11:00 Mladost VPD - Bukovica 3:0
7 23.09.2018 11:00 Čarapan - Mladost VPD
8 30.09.2018 16:00 Mladost VPD - Kapidžija
9 07.10.2018 15:30 Naupare - Mladost VPD
10 14.10.2018 15:00 Konjuh - Mladost VPD
11 21.10.2018 15:00 Mladost VPD - Borac
12 28.10.2018 14:30 Parunovac - Mladost VPD
13 04.11.2018 14:00 Mladost VPD - Žabare
14 10.11.2018 14:00 Modrica - Mladost VPD
15 18.11.2018 13:30 Mladost VPD - Mudrakovac
16 Mladost VPD - Sebečevac
17 Globoder - Mladost VPD
18 Mladost VPD - Gornji Stepoš
19 Rasina - Mladost VPD
20 Mladost VPD - Zdravinje
21 Bukovica - Mladost VPD
22 Mladost VPD - Čarapan
23 Kapidžija - Mladost VPD
24 Mladost VPD - Naupare
25 Mladost VPD - Konjuh
26 Borac - Mladost VPD
27 Mladost VPD - Parunovac
28 Žabare - Mladost VPD
29 Mladost VPD - Modrica
30 Mudrakovac - Mladost VPD
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kapidžija 6 6 0 0 18
2 Sebečevac 6 5 0 1 15
3 Globoder 5 4 0 1 12
4 Rasina 6 4 0 2 12
5 Modrica 6 3 1 2 10
6 Zdravinje 6 3 1 2 10
7 Naupare 5 3 0 2 9
8 Mudrakovac 6 3 0 3 9
9 Borac 6 3 0 3 9
10 Žabare 6 3 0 3 9
11 Gornji Stepoš 6 2 1 3 7
12 Konjuh 6 2 1 3 7
13 Mladost VPD 6 1 2 3 5
14 Parunovac 6 1 0 5 3
15 Bukovica 6 0 1 5 1
16 Čarapan 6 0 1 5 1

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu