XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2018 17:00 Miloš Pocerac 2013 - Trešnjevka 1:2
2 02.09.2018 16:00 Šipurske livade - Miloš Pocerac 2013 9:0
3 09.09.2018 16:00 Miloš Pocerac 2013 - Provo 2015 3:3
4 16.09.2018 16:00 Sava - Miloš Pocerac 2013 4:1
5 23.09.2018 15:30 Miloš Pocerac 2013 - Mladost 3:2
6 30.09.2018 15:00 Miloš Pocerac 2013 - Radnički 0:4
7 07.10.2018 15:00 Sloga (MA) - Miloš Pocerac 2013 5:0
8 14.10.2018 15:00 Miloš Pocerac 2013 - Sloga (KR) 0:2
9 21.10.2018 15:00 Pričinović - Miloš Pocerac 2013 5:0
10 28.10.2018 14:00 Miloš Pocerac 2013 - Vlašić 0:3
11 04.11.2018 13:30 Vojvoda Stepa Stepanović - Miloš Pocerac 2013 5:0
12 11.11.2018 13:00 Miloš Pocerac 2013 - Dobrava 0:5
13 18.11.2018 13:00 Rankovac - Miloš Pocerac 2013 3:1
14 Trešnjevka - Miloš Pocerac 2013
15 Miloš Pocerac 2013 - Šipurske livade
16 Provo 2015 - Miloš Pocerac 2013
17 Miloš Pocerac 2013 - Sava
18 Mladost - Miloš Pocerac 2013
19 Radnički - Miloš Pocerac 2013
20 Miloš Pocerac 2013 - Sloga (MA)
21 Sloga (KR) - Miloš Pocerac 2013
22 Miloš Pocerac 2013 - Pričinović
23 Vlašić - Miloš Pocerac 2013
24 Miloš Pocerac 2013 - Vojvoda Stepa Stepanović
25 Dobrava - Miloš Pocerac 2013
26 Miloš Pocerac 2013 - Rankovac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Trešnjevka 13 10 2 1 32
2 Mladost 13 10 1 2 31
3 Sloga (KR) 13 10 1 2 31
4 Radnički 13 9 0 4 27
5 Vojvoda Stepa Stepanović 13 8 1 4 25
6 Pričinović 13 6 2 5 20
7 Šipurske livade 13 6 1 6 19
8 Vlašić 13 6 1 6 19
9 Dobrava 13 4 3 6 15
10 Sava 13 4 0 9 12
11 Provo 2015 13 2 4 7 10
12 Sloga (MA) 13 3 1 9 10
13 Rankovac 13 2 2 9 8
14 Miloš Pocerac 2013 13 1 1 11 4
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu