XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Bukovik - Svrljig 3:1
2 26.08.2018 16:30 Naša krila 1936 - Bukovik 3:2
3 02.09.2018 16:30 Bukovik - Malošište 1:1
4 09.09.2018 16:00 Moravica - Bukovik 4:1
5 16.09.2018 16:00 Bukovik - Đerdap 0:0
6 22.09.2018 15:30 Timok 1919 - Bukovik 3:0
7 30.09.2018 15:30 Bukovik - Majdanpek 1:0
8 07.10.2018 15:00 Bukovik - OFK Slatina 5:0
9 14.10.2018 15:00 Kablovi - Bukovik 0:0
10 21.10.2018 15:00 Bukovik - Orljane 0:1
11 27.10.2018 14:00 BSK - Bukovik 4:0
12 04.11.2018 13:30 Bukovik - Hajduk Veljko 1:0
13 10.11.2018 13:30 Brodoremont - Bukovik 4:1
14 18.11.2018 13:00 Bukovik - Rudar Alpos 4:0
15 25.11.2018 13:00 Timočanin - Bukovik 4:0
16 Svrljig - Bukovik
17 Bukovik - Naša krila 1936
18 Malošište - Bukovik
19 Bukovik - Moravica
20 Đerdap - Bukovik
21 Bukovik - Timok 1919
22 Majdanpek - Bukovik
23 OFK Slatina - Bukovik
24 Bukovik - Kablovi
25 Orljane - Bukovik
26 Bukovik - BSK
27 Hajduk Veljko - Bukovik
28 Bukovik - Brodoremont
29 Rudar Alpos - Bukovik
30 Bukovik - Timočanin
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Timočanin 15 11 2 2 35
2 Moravica 15 11 0 4 33
3 Hajduk Veljko 15 9 3 3 30
4 Timok 1919 15 9 3 3 30
5 Đerdap 15 8 2 5 26
6 Naša krila 1936 15 7 2 6 23
7 Orljane 15 7 2 6 23
8 Kablovi 15 5 5 5 20
9 OFK Slatina 15 5 4 6 19
10 Brodoremont 15 6 1 8 19
11 Bukovik 15 5 3 7 18
12 Majdanpek 15 6 0 9 18
13 Malošište 15 4 4 7 16
14 BSK 15 5 0 10 15
15 Svrljig (-1) 15 4 3 8 14
16 Rudar Alpos 15 0 2 13 2
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu