XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Železničar Kusadak - Sloga (L) 3:1
2 26.08.2018 16:30 Osipaonica - Sloga (L) 5:1
3 02.09.2018 16:00 Sloga (L) - Proleter 1947 2:0
4 08.09.2018 16:00 Plana - Sloga (L) 4:1
5 16.09.2018 15:30 Sloga (L) - Šumadija 3:0
6 23.09.2018 15:30 Podunavac - Sloga (L) 1:0
7 30.09.2018 15:00 Sloga (L) - Mladi radnik 4:1
8 07.10.2018 15:00 Polet - Sloga (L) 2:1
9 14.10.2018 14:30 Sloga (L) - Bresje Superior 3:0
10 21.10.2018 14:30 Crvena zvezda - Sloga (L) 4:1
11 28.10.2018 13:30 Sloga (L) - Sloboda 1:1
12 04.11.2018 13:30 Cerovac - Sloga (L) 0:0
13 11.11.2018 13:00 Sloga (L) - SASK 1:1
14 18.11.2018 13:00 Sloga (M) - Sloga (L) 3:6
15 25.11.2018 13:00 Sloga (L) - Pobeda 3:0
16 Sloga (L) - Železničar Kusadak
17 Sloga (L) - Osipaonica
18 Proleter 1947 - Sloga (L)
19 Sloga (L) - Plana
20 Šumadija - Sloga (L)
21 Sloga (L) - Podunavac
22 Mladi radnik - Sloga (L)
23 Sloga (L) - Polet
24 Bresje Superior - Sloga (L)
25 Sloga (L) - Crvena zvezda
26 Sloboda - Sloga (L)
27 Sloga (L) - Cerovac
28 SASK - Sloga (L)
29 Sloga (L) - Sloga (M)
30 Pobeda - Sloga (L)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Polet 15 10 3 2 33
2 Sloboda 15 9 4 2 31
3 Plana 15 8 4 3 28
4 Osipaonica 15 8 2 5 26
5 Železničar Kusadak 15 7 4 4 25
6 SASK 15 6 5 4 23
7 Podunavac 15 7 2 6 23
8 Cerovac 15 6 4 5 22
9 Crvena zvezda 15 6 3 6 21
10 Pobeda 15 6 3 6 21
11 Sloga (L) 15 6 3 6 21
12 Bresje Superior 15 6 0 9 18
13 Mladi radnik (-1) 15 5 0 10 14
14 Sloga (M) 15 3 4 8 13
15 Proleter 1947 15 2 5 8 11
16 Šumadija (-1) 15 0 4 11 3
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu