XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Mladost (DK) - Varvarin 0:3
2 25.08.2018 17:00 Ribnik - Mladost (DK) 1:0
3 02.09.2018 16:30 Mladost (DK) - Donji Kopaonik 6:2
4 05.09.2018 16:30 Vinogradar - Mladost (DK) 0:0
5 09.09.2018 16:30 Mladost (DK) - FUD 3:2
6 16.09.2018 16:00 Meševo - Mladost (DK) 4:1
7 23.09.2018 15:30 Mladost (DK) - Mačkovac 4:1
8 29.09.2018 15:30 Jedinstvo 1936 - Mladost (DK) 2:0
9 31.10.2018 15:30 Mladost (DK) - Kupci 4:2
10 24.10.2018 15:00 Blagotin - Mladost (DK) 3:0
11 14.10.2018 15:00 Mladost (DK) - Sloga (Ć) 1:2
12 21.10.2018 15:00 Mladost (DK) - Čitluk 4:1
13 28.10.2018 14:00 Poljoprivrednik - Mladost (DK) 0:1
14 04.11.2018 13:30 Mladost (DK) - 13. April 0:2
15 11.11.2018 13:30 Šanac - Mladost (DK) 1:1
16 18.11.2018 13:00 Mladost (DK) - Sloga (M) 0:5
18 Varvarin - Mladost (DK)
19 Mladost (DK) - Ribnik
20 Donji Kopaonik - Mladost (DK)
21 Mladost (DK) - Vinogradar
22 FUD - Mladost (DK)
23 Mladost (DK) - Meševo
24 Mačkovac - Mladost (DK)
25 Mladost (DK) - Jedinstvo 1936
26 Kupci - Mladost (DK)
27 Mladost (DK) - Blagotin
28 Sloga (Ć) - Mladost (DK)
29 Čitluk - Mladost (DK)
30 Mladost (DK) - Poljoprivrednik
31 13. April - Mladost (DK)
32 Mladost (DK) - Šanac
33 Sloga (M) - Mladost (DK)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Jedinstvo 1936 16 11 2 3 35
2 Meševo 16 11 2 3 35
3 Blagotin 16 11 1 4 34
4 Varvarin 16 10 3 3 33
5 Mačkovac 16 10 2 4 32
6 Sloga (M) 16 8 4 4 28
7 13. April 16 8 3 5 27
8 Vinogradar 16 7 4 5 25
9 FUD 16 7 3 6 24
10 Mladost (DK) (-1) 16 6 2 8 19
11 Čitluk (-2) 16 7 0 9 19
12 Šanac (-1) 16 5 4 7 18
13 Sloga (Ć) 16 5 2 9 17
14 Ribnik 16 5 0 11 15
15 Kupci 16 5 0 11 15
16 Poljoprivrednik 16 1 2 13 5
17 Donji Kopaonik (-1) 16 1 2 13 4

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu