XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Balkanski - Vranjska Banja 2:0
2 26.08.2018 16:30 Vranjska Banja - OFK Brzi Brod 1:4
3 02.09.2018 16:30 Jablanica - Vranjska Banja 0:5
4 09.09.2018 16:00 Vranjska Banja - Mladost (B) 6:3
5 16.09.2018 11:00 Tanasko Rajić - Vranjska Banja 0:3
6 23.09.2018 15:30 Vranjska Banja - Budućnost 3:0
7 29.09.2018 15:30 OFK Niš - Vranjska Banja 4:2
8 07.10.2018 15:00 Jedinstvo (GS) - Vranjska Banja 0:6
9 14.10.2018 15:00 Vranjska Banja - Mladost (M) 2:6
10 20.10.2018 15:00 Sloga - Vranjska Banja 2:1
11 28.10.2018 14:00 Vranjska Banja - Morava 5:3
12 04.11.2018 11:00 Jedinstvo (P) - Vranjska Banja 1:1
13 11.11.2018 13:30 Vranjska Banja - Vlasina 1:0
14 18.11.2018 13:00 Pusta Reka - Vranjska Banja 2:1
15 25.11.2018 13:00 Vranjska Banja - Pčinja 1:2
16 Vranjska Banja - Balkanski
17 OFK Brzi Brod - Vranjska Banja
18 Vranjska Banja - Jablanica
19 Mladost (B) - Vranjska Banja
20 Vranjska Banja - Tanasko Rajić
21 Budućnost - Vranjska Banja
22 Vranjska Banja - OFK Niš
23 Vranjska Banja - Jedinstvo (GS)
24 Mladost (M) - Vranjska Banja
25 Vranjska Banja - Sloga
26 Morava - Vranjska Banja
27 Vranjska Banja - Jedinstvo (P)
28 Vlasina - Vranjska Banja
29 Vranjska Banja - Pusta Reka
30 Pčinja - Vranjska Banja
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Pčinja 15 10 2 3 32
2 Vlasina 15 9 3 3 30
3 Pusta Reka 15 9 2 4 29
4 Balkanski 15 8 3 4 27
5 OFK Niš 15 8 2 5 26
6 Mladost (M) 15 7 4 4 25
7 Vranjska Banja 15 7 1 7 22
8 Morava 15 6 4 5 22
9 OFK Brzi Brod 15 5 5 5 20
10 Sloga 15 5 4 6 19
11 Budućnost 15 6 1 8 19
12 Jedinstvo (P) 15 4 5 6 17
13 Jedinstvo (GS) 15 5 2 8 17
14 Tanasko Rajić 15 3 3 9 12
15 Jablanica 15 3 3 9 12
16 Mladost (B) 15 3 0 12 9
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu