XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Jedinstvo (GG) - Mladost 2:1
2 26.08.2018 17:00 Mladost - Omladinac 3:1
3 01.09.2018 16:30 Parmenac - Mladost 0:0
4 09.09.2018 16:30 Mladost - Napredak 0:0
5 16.09.2018 16:00 Ozrem - Mladost 1:4
6 23.09.2018 16:00 Mladost - Jedinstvo (P) 3:2
7 30.09.2018 16:00 Zadrugar - Mladost 2:1
8 07.10.2018 15:00 Mladost - Rakova 2:1
9 14.10.2018 15:00 Spartak - Mladost 2:1
10 21.10.2018 15:00 Backovac Junajted - Mladost 1:0
11 28.10.2018 14:30 Mladost - Rudar 0:2
12 04.11.2018 14:30 Lunjevica - Mladost 1:1
13 11.11.2018 14:00 Mladost - Ovčar 2:1
14 17.11.2018 14:00 Slatina - Mladost 2:1
15 25.11.2018 13:00 Mladost - Jedinstvo (K) 2:4
16 Mladost - Jedinstvo (GG)
17 Omladinac - Mladost
18 Mladost - Parmenac
19 Napredak - Mladost
20 Mladost - Ozrem
21 Jedinstvo (P) - Mladost
22 Mladost - Zadrugar
23 Rakova - Mladost
24 Mladost - Spartak
25 Mladost - Backovac Junajted
26 Rudar - Mladost
27 Mladost - Lunjevica
28 Ovčar - Mladost
29 Mladost - Slatina
30 Jedinstvo (K) - Mladost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Parmenac 15 11 2 2 35
2 Lunjevica 15 9 3 3 30
3 Spartak 15 9 2 4 29
4 Ovčar 15 8 4 3 28
5 Napredak 14 7 4 3 25
6 Slatina 15 8 1 6 25
7 Jedinstvo (GG) 15 7 1 7 22
8 Rudar 15 6 3 6 21
9 Jedinstvo (K) 15 5 5 5 20
10 Zadrugar 15 5 4 6 19
11 Mladost 15 5 3 7 18
12 Backovac Junajted 15 5 3 7 18
13 Jedinstvo (P) 14 4 1 9 13
14 Omladinac 15 4 1 10 13
15 Ozrem (-1) 15 3 2 10 10
16 Rakova (-1) 15 2 3 10 8
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu