XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2009 Velereč 94 - Mladost (P) 0:1
2 30.08.2009 Mladost (P) - Rudar 0:2
3 02.09.2009 Dragačevo - Mladost (P) 6:0
4 06.09.2009 Napredak (K) - Mladost (P) 1:2
5 13.09.2009 Mladost (P) - Autoprevoz 0:1
6 19.09.2009 Spartak - Mladost (P) 4:0
7 23.09.2009 Mladost (P) - Jedinstvo (GG) 0:1
8 26.09.2009 Miokovci - Mladost (P) 2:2
9 04.10.2009 Mladost (P) - Gorušica 2:0
10 10.10.2009 Slatina - Mladost (P) 1:0
11 18.10.2009 Mladost (P) - Omladinac (Z) 1:4
12 25.10.2009 Jedinstvo (P) - Mladost (P) 1:3
13 01.11.2009 Mladost (P) - Napredak (S) 1:1
14 08.11.2009 Šumadija - Mladost (P) 0:0
15 15.11.2009 Mladost (P) - Jedinstvo (K) 3:2
16 21.03.2010 15:00 Mladost (P) - Velereč 94 4:0
17 28.03.2010 15:30 Rudar - Mladost (P) 1:1
18 04.04.2010 15:30 Mladost (P) - Dragačevo 2:4
19 11.04.2010 15:30 Mladost (P) - Napredak (K) 1:1
20 17.04.2010 16:00 Autoprevoz - Mladost (P) 0:0
21 21.04.2010 16:00 Mladost (P) - Spartak 2:0
22 25.04.2010 16:30 Jedinstvo (GG) - Mladost (P) 4:1
23 02.05.2010 16:30 Mladost (P) - Miokovci 1:0
24 09.05.2010 16:30 Gorušica - Mladost (P) 2:2
25 16.05.2010 17:00 Mladost (P) - Slatina 2:4
26 23.05.2010 17:00 Omladinac (Z) - Mladost (P) 3:1
27 30.05.2010 17:00 Mladost (P) - Jedinstvo (P) 1:2
28 02.06.2010 17:00 Napredak (S) - Mladost (P) 2:2
29 06.06.2010 17:30 Mladost (P) - Šumadija 0:1
30 12.06.2010 17:30 Jedinstvo (K) - Mladost (P) 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Beleška: Nema informacija o daljim takmičenjima ovog kluba Autoprevoz 30 23 4 3 73
2 Dragačevo 30 19 4 7 61
3 Jedinstvo (GG) 30 17 6 7 57
4 Omladinac (Z) 30 16 7 7 55
5 Slatina 30 16 5 9 53
6 Rudar 30 14 6 10 48
7 Jedinstvo (K) 30 13 6 11 45
8 Spartak 30 11 5 14 38
9 Napredak (S) 30 11 4 15 37
10 Miokovci 30 10 6 14 36
11 Šumadija 30 8 11 11 35
12 Jedinstvo (P) 30 9 7 14 34
13 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću opštinsku ligu Napredak (K) (-1) 30 10 5 15 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Čačak Mladost (P) 30 8 8 14 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Gornji Milanovac grupa Istok Velereč 94 30 5 4 21 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću opštinsku ligu Gorušica 30 5 2 23 17
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu