XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2018 17:00 Junior Novo Naselje - Jadar 2013 3:0
2 02.09.2018 17:00 Mladost (VK) - Junior Novo Naselje 0:2
3 09.09.2018 16:00 Junior Novo Naselje - Polet 2:0
4 16.09.2018 16:00 Stari drugari - Junior Novo Naselje 0:2
5 23.09.2018 16:00 Junior Novo Naselje - Popadić 4:1
6 30.09.2018 15:00 Mladost (L) - Junior Novo Naselje 1:1
7 07.10.2018 15:00 Junior Novo Naselje - Borac 4:0
8 14.10.2018 15:00 Lukavac - Junior Novo Naselje 1:2
9 21.10.2018 14:00 Junior Novo Naselje - Žabari 1:1
10 28.10.2018 14:00 Junior Novo Naselje - Rajac 3:1
11 04.11.2018 14:00 Rakac Stave - Junior Novo Naselje 0:0
12 11.11.2018 13:30 Junior Novo Naselje - Komanice 1:0
13 18.11.2018 13:30 Milenko Pavlović - Junior Novo Naselje 1:2
14 Jadar 2013 - Junior Novo Naselje
15 Junior Novo Naselje - Mladost (VK)
16 Polet - Junior Novo Naselje
17 Junior Novo Naselje - Stari drugari
18 Popadić - Junior Novo Naselje
19 Junior Novo Naselje - Mladost (L)
20 Borac - Junior Novo Naselje
21 Junior Novo Naselje - Lukavac
22 Žabari - Junior Novo Naselje
23 Rajac - Junior Novo Naselje
24 Junior Novo Naselje - Rakac Stave
25 Komanice - Junior Novo Naselje
26 Junior Novo Naselje - Milenko Pavlović
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Junior Novo Naselje 13 10 3 0 33
2 Komanice 13 10 2 1 32
3 Stari drugari 13 8 2 3 26
4 Mladost (L) 13 8 1 4 25
5 Jadar 2013 13 8 1 4 25
6 Lukavac 13 7 1 5 22
7 Popadić 13 6 1 6 19
8 Žabari 13 4 6 3 18
9 Milenko Pavlović 13 5 1 7 16
10 Rajac 13 4 1 8 13
11 Polet 13 3 1 9 10
12 Rakac Stave 13 2 4 7 10
13 Borac 13 2 0 11 6
14 Mladost (VK) 13 1 2 10 5
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu