XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Kušiljevo - Partizan 2:1
2 26.08.2018 17:00 OFK Bratstvo - Kušiljevo 0:2
3 02.09.2018 16:30 Kušiljevo - Bratstvo 5:2
4 09.09.2018 16:30 Mladost (S) - Kušiljevo 1:3
5 16.09.2018 16:00 Kušiljevo - Resavac 3:0
6 23.09.2018 15:30 OFK Batinac - Kušiljevo 2:2
7 30.09.2018 15:00 Kušiljevo - Omladinac 3:1
8 07.10.2018 15:00 Napredak - Kušiljevo 1:2
9 14.10.2018 14:30 Kušiljevo - Javor 3:3
10 21.10.2018 14:00 Kušiljevo - Hajduk 1:1
11 28.10.2018 13:30 Mladi radnik - Kušiljevo 0:1
12 04.11.2018 13:30 Kušiljevo - Kolare 3:1
13 11.11.2018 13:30 Mladost (K) - Kušiljevo 1:0
14 18.11.2018 13:30 Kušiljevo - Mladost (D) 3:0
15 25.11.2018 13:00 Juhor - Kušiljevo 4:0
16 Partizan - Kušiljevo
17 Kušiljevo - OFK Bratstvo
18 Bratstvo - Kušiljevo
19 Kušiljevo - Mladost (S)
20 Resavac - Kušiljevo
21 Kušiljevo - OFK Batinac
22 Omladinac - Kušiljevo
23 Kušiljevo - Napredak
24 Javor - Kušiljevo
25 Hajduk - Kušiljevo
26 Kušiljevo - Mladi radnik
27 Kolare - Kušiljevo
28 Kušiljevo - Mladost (K)
29 Mladost (D) - Kušiljevo
30 Kušiljevo - Juhor
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kušiljevo 15 10 3 2 33
2 Juhor 15 9 0 6 27
3 Hajduk 15 8 2 5 26
4 Resavac 15 8 1 6 25
5 Bratstvo 15 6 4 5 22
6 Javor 15 5 6 4 21
7 OFK Bratstvo 15 6 3 6 21
8 Kolare 15 6 3 6 21
9 Mladost (S) 15 7 0 8 21
10 Omladinac 15 6 3 6 21
11 Mladost (K) 15 7 0 8 21
12 OFK Batinac 15 6 2 7 20
13 Mladost (D) (-1) 15 5 4 6 18
14 Mladi radnik 15 5 2 8 17
15 Partizan 15 3 4 8 13
16 Napredak 15 3 3 9 12
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu