XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Mladost (G) - Blagotin 5:3
2 26.08.2018 Blagotin - Ursule 0:1
3 01.09.2018 16:30 Jedinstvo (D) - Blagotin 1:0
4 09.09.2018 16:30 Blagotin - Šumadinac 1:2
5 16.09.2018 16:00 Morava - Blagotin 11:1
6 22.09.2018 15:30 Blagotin - Mladost (T) 2:2
7 30.09.2018 15:00 Šantarovac - Blagotin 3:0
8 07.10.2018 15:00 Blagotin - Kupinovac 2:0
9 13.10.2018 14:30 Vinogradar - Blagotin 4:1
10 20.10.2018 14:00 Blagotin - Osaonica 1:1
11 28.10.2018 13:30 Sinđelić 1934 - Blagotin 2:1
12 04.11.2018 13:30 Vinorača - Blagotin 1:1
13 11.11.2018 13:30 Blagotin - Morava 0:1
14 17.11.2018 13:30 Sloga - Blagotin 2:2
15 25.11.2018 13:00 Blagotin - Partizan 2:3
16 Blagotin - Mladost (G)
17 Ursule - Blagotin
18 Blagotin - Jedinstvo (D)
19 Šumadinac - Blagotin
20 Blagotin - Morava
21 Mladost (T) - Blagotin
22 Blagotin - Šantarovac
23 Kupinovac - Blagotin
24 Blagotin - Vinogradar
25 Osaonica - Blagotin
26 Blagotin - Sinđelić 1934
27 Blagotin - Vinorača
28 Morava - Blagotin
29 Blagotin - Sloga
30 Partizan - Blagotin
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Morava 15 10 5 0 35
2 Partizan 15 10 4 1 34
3 Mladost (T) 15 8 2 5 26
4 Jedinstvo (D) 15 8 2 5 26
5 Mladost (G) 15 7 4 4 25
6 Morava 14 7 3 4 24
7 Osaonica 15 7 1 7 22
8 Vinogradar 15 6 4 5 22
9 Šantarovac 15 6 3 6 21
10 Kupinovac (-1) 15 7 0 8 20
11 Šumadinac 15 5 3 7 18
12 Sinđelić 1934 15 4 4 7 16
13 Sloga 14 4 3 7 15
14 Vinorača 15 3 4 8 13
15 Ursule 15 2 2 11 8
16 Blagotin 15 1 4 10 7
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu