XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2018 17:00 Budućnost (A) - Karaš (K) 11:0
2 02.09.2018 16:30 Hajdučica - Budućnost (A) 2:2
3 09.09.2018 16:30 Budućnost (A) - Janošik 3:0
4 16.09.2018 16:00 Budućnost (A) - Ratar 4:1
5 22.09.2018 16:00 Vinogradar - Budućnost (A) 1:3
6 30.09.2018 15:30 Budućnost (A) - Borac (VG) 10:2
7 07.10.2018 15:30 Borac (VS) - Budućnost (A) 1:2
8 14.10.2018 15:00 Budućnost (A) - Dobrica 4:2
9 21.10.2018 15:00 Partizan (K) - Budućnost (A) 2:1
10 28.10.2018 14:00 Budućnost (A) - Vojvodina (CC) 2:4
11 04.11.2018 13:30 Karaš (J) - Budućnost (A) 0:3
12 11.11.2018 13:30 Budućnost (A) - Ševac 1:3
13 18.11.2018 13:00 Sloga (M) - Budućnost (A) 0:3
14 24.03.2019 15:00 Karaš (K) - Budućnost (A)
15 31.03.2019 16:00 Budućnost (A) - Hajdučica
16 07.04.2019 16:00 Janošik - Budućnost (A)
17 14.04.2019 16:30 Ratar - Budućnost (A)
18 21.04.2019 16:30 Budućnost (A) - Vinogradar
19 28.04.2019 16:30 Borac (VG) - Budućnost (A)
20 05.05.2019 17:00 Budućnost (A) - Borac (VS)
21 12.05.2019 17:00 Dobrica - Budućnost (A)
22 19.05.2019 17:00 Budućnost (A) - Partizan (K)
23 25.05.2019 17:30 Vojvodina (CC) - Budućnost (A)
24 02.06.2019 17:30 Budućnost (A) - Karaš (J)
25 09.06.2019 17:30 Ševac - Budućnost (A)
26 16.06.2019 17:30 Budućnost (A) - Sloga (M)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Hajdučica 13 10 2 1 32
2 Budućnost (A) 13 9 1 3 28
3 Ševac 13 6 4 3 22
4 Ratar 13 6 4 3 22
5 Karaš (J) (-1) 13 6 4 3 21
6 Vojvodina (CC) 13 6 2 5 20
7 Borac (VS) 13 6 2 5 20
8 Karaš (K) 13 5 4 4 19
9 Partizan (K) 13 5 1 7 16
10 Vinogradar (-1) 13 4 2 7 13
11 Borac (VG) (-1) 13 4 1 8 12
12 Janošik 13 3 2 8 11
13 Dobrica 13 3 1 9 10
14 Sloga (M) 13 1 4 8 7
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu