XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2018 17:00 OFK Paljuvi - Šarbane 2:1
2 02.09.2018 17:00 Šarbane - Rudar 2:1
3 08.09.2018 16:00 Crvena Jabuka - Šarbane 5:3
4 16.09.2018 16:00 Šarbane - Mladost 3:0
5 23.09.2018 16:00 Dimitrije Tucović - Šarbane 3:0
6 30.09.2018 15:00 Šarbane - Pambukovica 3:0
7 06.10.2018 15:00 Kalenić - Šarbane 1:1
8 14.10.2018 15:00 Šarbane - Gunjevac 2:0
9 21.10.2018 14:00 Vrelo - Šarbane 1:1
10 28.10.2018 14:00 Šarbane - Polet (DL) 1:3
11 04.11.2018 14:00 Čučuge - Šarbane 2:0
12 11.11.2018 13:30 Joševa - Šarbane 1:3
13 18.11.2018 13:30 Šarbane - Polet (T) 1:2
14 Šarbane - OFK Paljuvi
15 Rudar - Šarbane
16 Šarbane - Crvena Jabuka
17 Mladost - Šarbane
18 Šarbane - Dimitrije Tucović
19 Pambukovica - Šarbane
20 Šarbane - Kalenić
21 Gunjevac - Šarbane
22 Šarbane - Vrelo
23 Polet (DL) - Šarbane
24 Šarbane - Čučuge
25 Šarbane - Joševa
26 Polet (T) - Šarbane
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dimitrije Tucović 13 11 2 0 35
2 OFK Paljuvi 13 11 0 2 33
3 Polet (DL) 13 9 2 2 29
4 Čučuge 13 8 3 2 27
5 Polet (T) 13 7 3 3 24
6 Kalenić 13 6 3 4 21
7 Rudar 13 5 2 6 17
8 Crvena Jabuka 13 5 2 6 17
9 Šarbane 13 5 2 6 17
10 Pambukovica 13 5 0 8 15
11 Mladost 13 4 1 8 13
12 Joševa 13 2 2 9 8
13 Gunjevac 13 1 0 12 3
14 Vrelo 13 0 2 11 2
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu