XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2018 17:00 Crvena Jabuka - Polet (DL) 0:3
2 02.09.2018 17:00 Čučuge - Crvena Jabuka 3:0
3 08.09.2018 16:00 Crvena Jabuka - Šarbane 5:3
4 16.09.2018 16:00 Polet (T) - Crvena Jabuka 5:0
5 22.09.2018 16:00 Crvena Jabuka - OFK Paljuvi 1:5
6 29.09.2018 15:00 Rudar - Crvena Jabuka 2:2
7 06.10.2018 15:00 Crvena Jabuka - Joševa 1:1
8 13.10.2018 15:00 Crvena Jabuka - Mladost 5:0
9 21.10.2018 14:00 Dimitrije Tucović - Crvena Jabuka 4:1
10 27.10.2018 14:00 Crvena Jabuka - Pambukovica 7:0
11 03.11.2018 14:00 Kalenić - Crvena Jabuka 2:1
12 10.11.2018 13:30 Crvena Jabuka - Gunjevac 3:0
13 18.11.2018 13:30 Vrelo - Crvena Jabuka 1:4
14 Polet (DL) - Crvena Jabuka
15 Crvena Jabuka - Čučuge
16 Šarbane - Crvena Jabuka
17 Crvena Jabuka - Polet (T)
18 OFK Paljuvi - Crvena Jabuka
19 Crvena Jabuka - Rudar
20 Joševa - Crvena Jabuka
21 Mladost - Crvena Jabuka
22 Crvena Jabuka - Dimitrije Tucović
23 Pambukovica - Crvena Jabuka
24 Crvena Jabuka - Kalenić
25 Gunjevac - Crvena Jabuka
26 Crvena Jabuka - Vrelo
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dimitrije Tucović 13 11 2 0 35
2 OFK Paljuvi 13 11 0 2 33
3 Polet (DL) 13 9 2 2 29
4 Čučuge 13 8 3 2 27
5 Polet (T) 13 7 3 3 24
6 Kalenić 13 6 3 4 21
7 Rudar 13 5 2 6 17
8 Crvena Jabuka 13 5 2 6 17
9 Šarbane 13 5 2 6 17
10 Pambukovica 13 5 0 8 15
11 Mladost 13 4 1 8 13
12 Joševa 13 2 2 9 8
13 Gunjevac 13 1 0 12 3
14 Vrelo 13 0 2 11 2
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu