XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 OFK Odžaci - Borac 46 2:3
2 26.08.2018 17:00 Borac 46 - ŽAK 4:1
3 02.09.2018 16:30 Kula - Borac 46 8:0
4 09.09.2018 16:00 Borac 46 - Polet (S) 2:0
5 16.09.2018 16:00 Kulpin - Borac 46 3:2
6 23.09.2018 15:30 Borac 46 - Vojvodina (T) 6:3
7 30.09.2018 15:30 Rusin - Borac 46 3:0
8 07.10.2018 15:00 Borac 46 - Krila Krajine 0:1
9 14.10.2018 15:00 Radnički 1918 - Borac 46 4:1
10 21.10.2018 14:00 Borac 46 - Lipar 5:4
11 28.10.2018 13:30 Budućnost (P) - Borac 46 0:1
12 04.11.2018 13:30 Borac 46 - Tvrđava 0:0
13 11.11.2018 13:00 Slavija - Borac 46 5:1
14 18.11.2018 13:00 Hercegovac - Borac 46 1:1
15 25.11.2018 13:00 Borac 46 - Stari Grad 2:0
16 Borac 46 - OFK Odžaci
17 ŽAK - Borac 46
18 Borac 46 - Kula
19 Polet (S) - Borac 46
20 Borac 46 - Kulpin
21 Vojvodina (T) - Borac 46
22 Borac 46 - Rusin
23 Krila Krajine - Borac 46
24 Borac 46 - Radnički 1918
25 Lipar - Borac 46
26 Borac 46 - Budućnost (P)
27 Tvrđava - Borac 46
28 Borac 46 - Slavija
29 Borac 46 - Hercegovac
30 Stari Grad - Borac 46
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Stari Grad 15 9 4 2 31
2 Rusin 15 9 3 3 30
3 Vojvodina (T) 15 9 3 3 30
4 Slavija 15 8 3 4 27
5 Krila Krajine 15 8 3 4 27
6 ŽAK 15 7 5 3 26
7 Budućnost (P) 15 7 4 4 25
8 Borac 46 15 7 2 6 23
9 Kula 15 6 2 7 20
10 Tvrđava 15 4 6 5 18
11 Hercegovac 15 5 3 7 18
12 Kulpin 15 5 2 8 17
13 Radnički 1918 15 4 2 9 14
14 Polet (S) 15 2 4 9 10
15 Lipar 15 2 4 9 10
16 OFK Odžaci 15 3 0 12 9
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu