XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Bajša - Crvenka 2:0
2 25.08.2018 17:00 Sloga (Č) - Bajša 2:1
3 02.09.2018 16:30 Bajša - Tavankut 1:0
4 08.09.2018 16:30 Bačka - Bajša 2:2
5 16.09.2018 16:00 Bajša - Mladost (T) 2:0
6 23.09.2018 16:00 Bajša - Radnički 1912 0:0
7 29.09.2018 15:30 OFK Vrbas - Bajša 0:2
8 07.10.2018 15:30 Bajša - Mladost (BP) 3:0
9 13.10.2018 15:00 Polet (K) - Bajša 1:1
10 21.10.2018 15:00 Bajša - Budućnost 0:1
11 28.10.2018 14:00 Tisa - Bajša 0:1
12 04.11.2018 13:30 Bajša - OFK Mladost APA 0:0
13 11.11.2018 13:00 BSK - Bajša 0:5
14 18.11.2018 13:00 Bajša - Radnički (S) 0:0
15 25.11.2018 13:00 Tekstilac - Bajša 0:3
16 Crvenka - Bajša
17 Bajša - Sloga (Č)
18 Tavankut - Bajša
19 Bajša - Bačka
20 Mladost (T) - Bajša
21 Radnički 1912 - Bajša
22 Bajša - OFK Vrbas
23 Mladost (BP) - Bajša
24 Bajša - Polet (K)
25 Budućnost - Bajša
26 Bajša - Tisa
27 OFK Mladost APA - Bajša
28 Bajša - BSK
29 Radnički (S) - Bajša
30 Bajša - Tekstilac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Radnički 1912 15 14 1 0 43
2 Sloga (Č) 15 12 2 1 38
3 Bajša 15 8 5 2 29
4 OFK Vrbas 15 8 2 5 26
5 Tisa 15 7 3 5 24
6 OFK Mladost APA 15 7 3 5 24
7 Radnički (S) 15 6 2 7 20
8 Bačka 15 5 4 6 19
9 Tekstilac 15 5 3 7 18
10 Crvenka 15 3 7 5 16
11 Mladost (T) 15 4 4 7 16
12 Mladost (BP) 15 5 1 9 16
13 Budućnost 15 4 3 8 15
14 Tavankut 15 5 0 10 15
15 Polet (K) 15 3 3 9 12
16 BSK 15 1 3 11 6
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu