XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 11:00 Hajduk - Belpos 0:2
2 26.08.2018 11:00 Mrovska - Belpos 2:0
3 01.09.2018 17:00 Belpos - Torpedo 5:1
4 09.09.2018 11:00 Petrovac 74 - Belpos 2:0
5 15.09.2018 16:00 Belpos - Jedinstvo 2014 3:0
6 23.09.2018 11:00 Verko - Belpos 3:2
7 29.09.2018 15:30 Belpos - Dragojevac 2:2
8 06.10.2018 15:00 Sparta - Belpos 0:0
9 Belpos - Sloga Trgošped
10 21.10.2018 11:00 Polet - Belpos 3:2
11 27.10.2018 14:00 Belpos - Mladost 2013 3:0
12 04.11.2018 10:00 Mladost (Z) - Belpos 2:2
13 10.11.2018 13:00 Belpos - Skupljen 2013 3:0
14 23.03.2019 16:00 Belpos - Hajduk
15 30.03.2019 16:00 Belpos - Mrovska
16 07.04.2019 11:00 Torpedo - Belpos
17 13.04.2019 16:30 Belpos - Petrovac 74
18 20.04.2019 17:00 Jedinstvo 2014 - Belpos
19 27.04.2019 17:00 Belpos - Verko
20 05.05.2019 11:00 Dragojevac - Belpos
21 11.05.2019 17:00 Belpos - Sparta
22 19.05.2019 11:00 Sloga Trgošped - Belpos
23 25.05.2019 17:30 Belpos - Polet
24 01.06.2019 18:00 Mladost 2013 - Belpos
25 08.06.2019 18:00 Belpos - Mladost (Z)
26 16.06.2019 11:00 Skupljen 2013 - Belpos
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mrovska 12 12 0 0 36
2 Polet 12 10 0 2 30
3 Verko 12 8 0 4 24
4 Petrovac 74 12 7 2 3 23
5 Mladost 2013 12 7 1 4 22
6 Belpos 12 5 3 4 18
7 Mladost (Z) 12 4 3 5 15
8 Dragojevac 12 4 2 6 14
9 Hajduk 12 4 1 7 13
10 Jedinstvo 2014 (-1) 12 3 2 7 10
11 Sparta 12 1 4 7 7
12 Torpedo 12 2 1 9 7
13 Skupljen 2013 (-1) 12 1 1 10 3
14 Sloga Trgošped 0 0 0 0 0
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu