XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Hajduk (B) - 1. Maj Ruma 3:1
2 25.08.2018 17:00 1. Maj Ruma - Radnički (Š) 5:2
3 01.09.2018 16:30 Sremac Vojka - 1. Maj Ruma 2:1
4 08.09.2018 16:30 Sloga (E) - 1. Maj Ruma 2:4
5 15.09.2018 16:00 1. Maj Ruma - Jedinstvo (SP) 1:0
7 29.09.2018 15:30 1. Maj Ruma - Tatra 2:1
8 07.10.2018 15:30 Hajduk (Č) - 1. Maj Ruma 0:1
9 13.10.2018 15:00 1. Maj Ruma - Jugović 2:0
10 21.10.2018 15:00 Borac (Š) - 1. Maj Ruma 0:2
11 27.10.2018 14:00 1. Maj Ruma - Podrinje 0:3
12 04.11.2018 13:30 Podunavac - 1. Maj Ruma 1:3
13 10.11.2018 13:00 1. Maj Ruma - LSK Laćarak 2:0
14 18.11.2018 13:00 Hajduk (D) - 1. Maj Ruma 0:2
15 24.11.2018 13:00 1. Maj Ruma - Sloga (T) 4:0
16 1. Maj Ruma - Hajduk (B)
17 Radnički (Š) - 1. Maj Ruma
18 1. Maj Ruma - Sremac Vojka
19 1. Maj Ruma - Sloga (E)
20 Jedinstvo (SP) - 1. Maj Ruma
22 Tatra - 1. Maj Ruma
23 1. Maj Ruma - Hajduk (Č)
24 Jugović - 1. Maj Ruma
25 1. Maj Ruma - Borac (Š)
26 Podrinje - 1. Maj Ruma
27 1. Maj Ruma - Podunavac
28 LSK Laćarak - 1. Maj Ruma
29 1. Maj Ruma - Hajduk (D)
30 Sloga (T) - 1. Maj Ruma
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 1. Maj Ruma 14 11 0 3 33
2 Jugović 14 9 3 2 30
3 Podrinje 14 8 4 2 28
4 Borac (Š) 14 7 5 2 26
5 Sremac Vojka 14 7 4 3 25
6 Sloga (E) 14 7 3 4 24
7 Hajduk (D) 14 7 0 7 21
8 Tatra 14 5 4 5 19
9 Hajduk (B) 14 5 3 6 18
10 Radnički (Š) 14 5 2 7 17
11 Podunavac 14 5 1 8 16
12 Jedinstvo (SP) 14 4 4 6 16
13 Sloga (T) 14 5 1 8 16
14 LSK Laćarak 14 2 2 10 8
15 Hajduk (Č) 14 0 0 14 0
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu