XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Budućnost - Krajina 2:1
2 25.08.2018 17:00 Budućnost - Kikinda 1909 5:2
3 02.09.2018 16:30 Mladost (O) - Budućnost 1:0
4 08.09.2018 16:30 Budućnost - Radnički (K) 2:0
5 15.09.2018 16:00 Sloboda - Budućnost 0:0
6 22.09.2018 16:00 Budućnost - Vojvodina 1928 0:1
7 29.09.2018 15:30 Jedinstvo (BK) - Budućnost 5:0
8 06.10.2018 15:30 Budućnost - Radnički (S) 4:2
9 14.10.2018 15:00 ŽAK - Budućnost 1:1
10 20.10.2018 15:00 Budućnost - OFK Proleter 3:0
11 27.10.2018 14:00 BAK - Budućnost 1:1
12 03.11.2018 13:30 Budućnost - Sloga 4:2
13 10.11.2018 13:00 Kozara - Budućnost 1:0
14 17.11.2018 13:00 Budućnost - Jedinstvo (NB) 3:3
15 24.11.2018 13:00 Begej - Budućnost 0:1
16 Krajina - Budućnost
17 Kikinda 1909 - Budućnost
18 Budućnost - Mladost (O)
19 Radnički (K) - Budućnost
20 Budućnost - Sloboda
21 Vojvodina 1928 - Budućnost
22 Budućnost - Jedinstvo (BK)
23 Radnički (S) - Budućnost
24 Budućnost - ŽAK
25 OFK Proleter - Budućnost
26 Budućnost - BAK
27 Sloga - Budućnost
28 Budućnost - Kozara
29 Jedinstvo (NB) - Budućnost
30 Budućnost - Begej
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kozara 15 11 2 2 35
2 Sloboda 15 10 4 1 34
3 Vojvodina 1928 15 10 2 3 32
4 Jedinstvo (BK) 15 9 3 3 30
5 Budućnost 15 7 4 4 25
6 Jedinstvo (NB) 15 7 2 6 23
7 Mladost (O) 15 7 2 6 23
8 ŽAK 15 4 6 5 18
9 Krajina 15 6 0 9 18
10 Sloga 15 5 2 8 17
11 Begej 15 3 7 5 16
12 Radnički (S) 15 5 1 9 16
13 BAK 15 4 3 8 15
14 Radnički (K) 15 3 5 7 14
15 Kikinda 1909 15 3 4 8 13
16 OFK Proleter (-1) 15 2 1 12 6
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu