XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 13:00 Brodarac - Kiker 1:0
2 22.08.2018 17:00 Zemun - Brodarac 0:2
3 25.08.2018 17:00 Brodarac - Rad 2:0
4 29.08.2018 17:30 Spartak ŽK - Brodarac 0:0
5 19.09.2018 18:00 Brodarac - Partizan 1:4
6 06.09.2018 17:00 Radnički (Z) - Brodarac 0:3
7 16.09.2018 10:00 Brodarac - Crvena Zvezda 2:0
8 22.09.2018 11:00 Sloboda - Brodarac 3:0
9 10.10.2018 14:00 Brodarac - Voždovac 2:0
10 14.10.2018 10:00 Brodarac - Čukarički 2:0
11 17.10.2018 09:00 Real Niš - Brodarac 1:3
12 21.10.2018 14:30 Brodarac - Teleoptik 0:1
13 28.10.2018 14:00 OFK Beograd - Brodarac 1:3
14 04.11.2018 13:00 Brodarac - Vojvodina 1:1
15 07.11.2018 11:00 Apolon 4 - Brodarac 0:2
16 10.11.2018 13:00 Kiker - Brodarac 0:0
17 09.03.2019 Brodarac - Zemun
18 16.03.2019 Rad - Brodarac
19 23.03.2019 Brodarac - Spartak ŽK
20 30.03.2019 Partizan - Brodarac
21 06.04.2019 Brodarac - Radnički (Z)
22 13.04.2019 Crvena Zvezda - Brodarac
23 20.04.2019 Brodarac - Sloboda
24 01.05.2019 Voždovac - Brodarac
25 04.05.2019 Čukarički - Brodarac
26 11.05.2019 Brodarac - Real Niš
27 18.05.2019 Teleoptik - Brodarac
28 25.05.2019 Brodarac - OFK Beograd
29 01.06.2019 Vojvodina - Brodarac
30 08.06.2019 Brodarac - Apolon 4
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Partizan 16 11 4 1 37
2 Crvena Zvezda 16 11 1 4 34
3 Teleoptik 16 11 1 4 34
4 Brodarac 16 10 3 3 33
5 Čukarički 16 9 5 2 32
6 Zemun 16 7 5 4 26
7 Real Niš 16 5 6 5 21
8 Kiker 16 4 7 5 19
9 Rad 16 5 4 7 19
10 Vojvodina 16 4 6 6 18
11 Spartak ŽK 16 4 5 7 17
12 Voždovac 16 5 2 9 17
13 Sloboda 16 4 3 9 15
14 Apolon 4 16 4 3 9 15
15 OFK Beograd 16 2 4 10 10
16 Radnički (Z) 16 0 5 11 5
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu