XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 11.08.2018 17:30 Zlatibor - OFK Žarkovo 3:0
2 18.08.2018 17:30 TSC - Zlatibor 1:2
3 25.08.2018 17:00 Zlatibor - Bečej 1918 1:2
4 29.08.2018 17:00 Trajal - Zlatibor 1:1
5 02.09.2018 16:30 Zlatibor - Teleoptik 2:1
6 09.09.2018 19:30 Sloboda - Zlatibor 0:3
7 16.09.2018 16:00 Zlatibor - Borac 2:0
8 21.09.2018 16:00 Radnički 1923 - Zlatibor 0:2
9 30.09.2018 15:30 Zlatibor - Novi Pazar 2:0
10 07.10.2018 15:00 Bežanija - Zlatibor 1:3
11 12.10.2018 15:00 Zlatibor - Budućnost 2:0
12 19.10.2018 14:30 Sinđelić - Zlatibor 1:0
13 27.10.2018 14:30 Zlatibor - Inđija 1:0
14 31.10.2018 13:30 Zlatibor - Javor Matis 1:2
15 05.11.2018 18:00 Metalac - Zlatibor 2:0
16 11.11.2018 13:00 OFK Žarkovo - Zlatibor 2:2
17 18.11.2018 13:00 Zlatibor - TSC 1:3
18 21.11.2018 13:00 Bečej 1918 - Zlatibor 0:2
19 25.11.2018 13:00 Zlatibor - Trajal 2:0
20 01.12.2018 13:00 Teleoptik - Zlatibor 0:1
21 05.12.2018 13:00 Zlatibor - Sloboda 3:0
22 09.12.2018 13:00 Borac - Zlatibor 2:0
23 27.02.2019 14:00 Zlatibor - Radnički 1923
24 02.03.2019 Novi Pazar - Zlatibor
25 06.03.2019 Zlatibor - Bežanija
26 09.03.2019 Budućnost - Zlatibor
27 17.03.2019 Zlatibor - Sinđelić
28 23.03.2019 Inđija - Zlatibor
29 27.03.2019 Javor Matis - Zlatibor
30 31.03.2019 Zlatibor - Metalac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 22 14 4 4 46
2 Doigravanje (Play Off) Inđija 22 14 3 5 45
3 Doigravanje (Play Off) TSC 22 12 8 2 44
4 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 22 14 2 6 44
5 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 22 10 8 4 38
6 Doigravanje (Play Off) Metalac 22 10 8 4 38
7 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 22 11 4 7 37
8 Doigravanje (Play Off) Bežanija 22 10 2 10 32
9 Play Out Trajal 22 8 3 11 27
10 Play Out OFK Žarkovo 22 7 5 10 26
11 Play Out Bečej 1918 22 7 4 11 25
12 Play Out Borac 22 6 6 10 24
13 Play Out Budućnost 22 5 6 11 21
14 Play Out Teleoptik 22 5 6 11 21
15 Play Out Sloboda 22 3 4 15 13
16 Play Out Novi Pazar 22 0 7 15 7
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu