XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 12.08.2018 17:30 Novi Pazar - Teleoptik 0:1
2 18.08.2018 20:00 Sloboda - Novi Pazar 0:0
3 24.08.2018 19:00 Novi Pazar - Borac 0:0
4 29.08.2018 17:00 Radnički 1923 - Novi Pazar 1:1
5 02.09.2018 19:00 Novi Pazar - Inđija 0:1
6 08.09.2018 16:30 Novi Pazar - Bežanija 2:2
7 14.09.2018 16:00 Budućnost - Novi Pazar 3:0
8 22.09.2018 16:00 Novi Pazar - Sinđelić 0:1
9 30.09.2018 15:30 Zlatibor - Novi Pazar 2:0
10 07.10.2018 15:00 Novi Pazar - Javor Matis 0:3
11 13.10.2018 15:00 Metalac - Novi Pazar 2:1
12 21.10.2018 14:30 Novi Pazar - OFK Žarkovo 1:1
13 26.10.2018 14:30 TSC - Novi Pazar 6:0
14 31.10.2018 13:30 Novi Pazar - Bečej 1918 0:4
15 04.11.2018 17:00 Trajal - Novi Pazar 1:0
16 10.11.2018 13:00 Teleoptik - Novi Pazar 0:0
17 18.11.2018 13:00 Novi Pazar - Sloboda 0:0
18 21.11.2018 13:00 Borac - Novi Pazar 1:0
19 26.11.2018 18:00 Novi Pazar - Radnički 1923 0:5
20 01.12.2018 13:00 Inđija - Novi Pazar 5:0
21 05.12.2018 13:00 Bežanija - Novi Pazar 2:0
22 09.12.2018 13:00 Novi Pazar - Budućnost 1:2
23 27.02.2019 14:00 Sinđelić - Novi Pazar
24 02.03.2019 Novi Pazar - Zlatibor
25 06.03.2019 Javor Matis - Novi Pazar
26 09.03.2019 Novi Pazar - Metalac
27 17.03.2019 OFK Žarkovo - Novi Pazar
28 23.03.2019 Novi Pazar - TSC
29 27.03.2019 Bečej 1918 - Novi Pazar
30 31.03.2019 Novi Pazar - Trajal
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 22 14 4 4 46
2 Doigravanje (Play Off) Inđija 22 14 3 5 45
3 Doigravanje (Play Off) TSC 22 12 8 2 44
4 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 22 14 2 6 44
5 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 22 10 8 4 38
6 Doigravanje (Play Off) Metalac 22 10 8 4 38
7 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 22 11 4 7 37
8 Doigravanje (Play Off) Bežanija 22 10 2 10 32
9 Play Out Trajal 22 8 3 11 27
10 Play Out OFK Žarkovo 22 7 5 10 26
11 Play Out Bečej 1918 22 7 4 11 25
12 Play Out Borac 22 6 6 10 24
13 Play Out Budućnost 22 5 6 11 21
14 Play Out Teleoptik 22 5 6 11 21
15 Play Out Sloboda 22 3 4 15 13
16 Play Out Novi Pazar 22 0 7 15 7
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu