XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 29.08.2009 Brodarac - Heroj 4:1
2 05.09.2009 Mladi proleter - Brodarac 2:0
3 12.09.2009 Brodarac - Mabat 3:2
4 19.09.2009 Kapedunum - Brodarac 2:0
5 26.09.2009 Brodarac - Olimpija 11:0
6 04.10.2009 Sveti Stefan - Brodarac 0:7
7 10.10.2009 Brodarac - GAK 6:2
8 17.10.2009 OFK Zvezdara - Brodarac 0:2
10 01.11.2009 Mladost - Brodarac 1:2
11 07.11.2009 Brodarac - Dunav 4:2
12 14.11.2009 Brodarac - Crvenka 1:0
13 22.11.2009 Omladinac - Brodarac 0:1
14 31.03.2010 16:00 Heroj - Brodarac 1:1
15 27.03.2010 16:00 Brodarac - Mladi proleter 3:2
16 04.04.2010 10:00 Mabat - Brodarac 0:2
17 10.04.2010 16:00 Brodarac - Kapedunum 1:0
18 17.04.2010 17:00 Olimpija - Brodarac 1:7
19 24.04.2010 17:00 Brodarac - Sveti Stefan 2:2
20 12.05.2010 17:00 GAK - Brodarac 1:12
21 08.05.2010 17:30 Brodarac - OFK Zvezdara 5:0
23 22.05.2010 17:30 Brodarac - Mladost 6:0
24 30.05.2010 17:30 Dunav - Brodarac 0:2
25 06.06.2010 17:30 Crvenka - Brodarac 2:2
26 12.06.2010 17:30 Brodarac - Omladinac 6:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga Beogradska liga grupa "Dunav" Brodarac 24 19 3 2 60
2 Prelazi u ligu višeg ranga Druga Beogradska liga grupa "Dunav" Dunav 24 18 4 2 58
3 Prelazi u ligu višeg ranga Druga Beogradska liga grupa "Dunav" Omladinac 24 18 1 5 55
4 Mladi proleter 23 15 4 4 49
5 Crvenka 24 15 2 7 47
6 Heroj 22 12 4 6 40
7 Kapedunum 24 11 3 10 36
8 Mladost 23 8 3 12 27
9 Mabat 24 7 5 12 26
10 Sveti Stefan 23 5 2 16 17
11 GAK 24 4 2 18 14
12 OFK Zvezdara 23 2 2 19 8
13 Olimpija 24 1 1 22 4
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu