XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.10.2017 17:00 Radnički (O) - BKK Radnički 67:93
2 21.10.2017 14:00 Radnički (O) - Beko 61:96
3 28.10.2017 12:00 Slodes - Radnički (O) 100:75
4 05.11.2017 15:30 Radnički (O) - Ras 78:111
5 12.11.2017 16:30 Borac - Radnički (O) 96:65
6 19.11.2017 20:30 Radnički (O) - Zemun Fitofarmacija 81:103
7 30.11.2017 21:15 Žitko Basket - Radnički (O) 85:80
8 03.12.2017 19:45 Radnički (O) - Borča 83:95
9 10.12.2017 20:00 BASK - Radnički (O) 88:82
10 17.12.2017 19:00 Radnički (O) - Astra 78:91
11 23.12.2017 12:00 Torlak - Radnički (O) 97:63
12 03.02.2018 14:45 BKK Radnički - Radnički (O) 86:58
13 13.02.2018 21:20 Beko - Radnički (O) 92:53
14 17.02.2018 20:00 Radnički (O) - Slodes 60:87
15 25.02.2018 20:20 Ras - Radnički (O) 87:61
16 04.03.2018 21:00 Radnički (O) - Borac 69:95
17 11.03.2018 13:30 Zemun Fitofarmacija - Radnički (O) 107:64
18 19.03.2018 21:00 Radnički (O) - Žitko Basket 76:83
19 24.03.2018 18:00 Borča - Radnički (O) 70:71
20 01.04.2018 14:20 Radnički (O) - BASK 65:75
21 14.04.2018 13:30 Astra - Radnički (O) 65:75
22 03.04.2018 17:00 Radnički (O) - Torlak 69:74
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Zemun Fitofarmacija 22 19 3 41
2 Torlak 22 18 4 40
3 BKK Radnički 22 18 4 40
4 Beko 22 18 4 40
5 Slodes 22 13 9 35
6 Borča 22 12 10 34
7 Borac 22 10 12 32
8 Žitko Basket 22 7 15 29
9 Ras 22 6 16 28
10 BASK 22 5 17 27
11 Astra 22 4 18 26
12 Radnički (O) 22 2 20 24
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu