XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 07.10.2017 18:00 Vrbas Medela - Partizan 1953 44:69
2 16.10.2017 17:00 Spartak - Vrbas Medela 65:79
3 22.10.2017 19:00 Vrbas Medela - Radivoj Korać 67:70
4 28.10.2017 18:30 Student - Vrbas Medela 79:65
5 04.11.2017 17:30 Vrbas Medela - Kraljevo 78:57
6 10.11.2017 15:30 Šumadija - Vrbas Medela 69:93
7 18.11.2017 17:30 Vrbas Medela - Vršac 95:66
8 25.11.2017 17:00 Vrbas Medela - Bor 59:58
9 01.12.2017 20:15 Beočin - Vrbas Medela 67:62
10 09.12.2017 19:00 Vrbas Medela - Šabac 68:82
11 17.12.2017 20:00 Crvena zvezda - Vrbas Medela 79:63
12 23.12.2017 17:30 Partizan 1953 - Vrbas Medela 97:58
13 13.01.2018 19:00 Vrbas Medela - Spartak 87:76
14 17.01.2018 16:30 Radivoj Korać - Vrbas Medela 70:60
15 20.01.2018 19:00 Vrbas Medela - Student 59:81
16 27.01.2018 17:00 Kraljevo - Vrbas Medela 83:62
17 10.02.2018 18:00 Vrbas Medela - Šumadija 99:56
18 17.02.2018 15:00 Vršac - Vrbas Medela 50:82
19 24.02.2018 18:00 Bor - Vrbas Medela 70:59
20 01.03.2018 18:30 Vrbas Medela - Beočin 68:84
21 10.03.2018 15:00 Šabac - Vrbas Medela 92:67
22 14.03.2018 19:30 Vrbas Medela - Crvena zvezda 68:74
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Play Off Crvena zvezda 22 21 1 43
2 Doigravanje (Play Off) Play Off Partizan 1953 22 19 3 41
3 Doigravanje (Play Off) Play Off Kraljevo 22 17 5 39
4 Doigravanje (Play Off) Play Off Radivoj Korać 22 16 6 38
5 Student 22 13 9 35
6 Šabac 22 11 11 33
7 Beočin 22 11 11 33
8 Bor 22 9 13 31
9 Vrbas Medela 22 8 14 30
10 Spartak 22 4 18 26
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadija 22 2 20 24
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Vršac (-1) 22 1 21 22
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu