XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.09.2017 19:00 Dalmatinac - Titel 33:26
2 11.10.2017 21:00 Somborelektro - Dalmatinac 29:25
3 01.10.2017 19:00 Dalmatinac - Slavija 21:31
4 08.10.2017 20:00 ORK Pančevo - Dalmatinac 37:30
5 15.10.2017 19:00 Dalmatinac - PIK Prigrevica 28:27
6 21.10.2017 17:00 Budućnost - Dalmatinac 41:37
7 27.10.2017 20:00 Dalmatinac - Metalac 37:37
8 04.11.2017 14:30 Zrenjanin - Dalmatinac 27:33
9 11.11.2017 19:00 Dalmatinac - Radnički (JT) 38:24
10 19.11.2017 15:00 Nova Pazova 1957 - Dalmatinac 30:24
11 24.11.2017 19:30 Dalmatinac - Radnički 1958 37:29
12 02.12.2017 19:00 Dalmatinac - Potisje Pleteks 38:31
13 10.12.2017 16:00 Vojvoda Stepa - Dalmatinac 36:30
14 24.02.2018 16:00 Titel - Dalmatinac 34:27
15 03.03.2018 18:30 Dalmatinac - Somborelektro 23:29
16 11.03.2018 17:00 Slavija - Dalmatinac 39:27
17 16.03.2018 20:00 Dalmatinac - ORK Pančevo 26:30
18 24.03.2018 17:00 PIK Prigrevica - Dalmatinac 30:31
19 31.03.2018 17:00 Dalmatinac - Budućnost 35:30
20 15.04.2018 17:00 Metalac - Dalmatinac 36:30
21 22.04.2018 18:30 Dalmatinac - Zrenjanin 41:34
22 28.04.2018 20:00 Radnički (JT) - Dalmatinac 34:43
23 15.05.2018 21:00 Dalmatinac - Nova Pazova 1957 19:23
24 12.05.2018 17:00 Radnički 1958 - Dalmatinac 39:25
25 20.05.2018 19:30 Potisje Pleteks - Dalmatinac 35:35
26 27.05.2018 17:00 Dalmatinac - Vojvoda Stepa 32:29
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Radnički 1958 26 18 4 4 40
2 Nova Pazova 1957 26 18 3 5 39
3 ORK Pančevo 26 18 2 6 38
4 Somborelektro 26 17 3 6 37
5 Slavija 26 17 1 8 35
6 Vojvoda Stepa 26 15 0 11 30
7 Metalac 26 11 5 10 27
8 Budućnost 26 12 2 12 26
9 Dalmatinac 26 11 2 13 24
10 PIK Prigrevica 26 9 5 12 23
11 Potisje Pleteks 26 9 4 13 22
12 Titel 26 6 1 19 13
13 Radnički (JT) 26 5 0 21 10
14 Zrenjanin 26 0 0 26 0
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu