XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 Kiker - Šumadija 1903 8:0
2 26.08.2017 Šumadija 1903 - Arsenal 1:0
3 29.08.2017 OFK National AG - Šumadija 1903 1:0
4 02.09.2017 11:00 Šumadija 1903 - Apolon 4 1:1
5 09.09.2017 Kosmet - Šumadija 1903 4:0
6 16.09.2017 Šumadija 1903 - Bubamara 2:4
7 23.09.2017 11:00 Bane - Šumadija 1903 1:0
8 30.09.2017 Novi Pazar - Šumadija 1903 3:2
9 07.10.2017 Šumadija 1903 - Apolon 0:7
10 14.10.2017 Sport Klub 99 - Šumadija 1903 4:0
11 21.10.2017 Šumadija 1903 - OFK AS 2003 0:1
12 28.10.2017 Pazar Juniors - Šumadija 1903 5:0
13 04.11.2017 Šumadija 1903 - Radnički 1923 0:2
14 Šumadija 1903 - Kiker 0:5
15 Arsenal - Šumadija 1903 2:0
16 Šumadija 1903 - OFK National AG 1:0
17 Apolon 4 - Šumadija 1903 3:0
18 Šumadija 1903 - Kosmet 1:2
19 Bubamara - Šumadija 1903 2:1
20 Šumadija 1903 - Bane 2:0
21 Šumadija 1903 - Novi Pazar 0:0
22 Apolon - Šumadija 1903 5:0
23 Šumadija 1903 - Sport Klub 99 0:1
24 OFK AS 2003 - Šumadija 1903 2:1
25 Šumadija 1903 - Pazar Juniors 0:1
26 Radnički 1923 - Šumadija 1903 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kiker 26 23 0 3 69
2 Apolon 26 17 5 4 56
3 Pazar Juniors 26 17 5 4 56
4 Radnički 1923 26 16 5 5 53
5 Apolon 4 26 14 5 7 47
6 OFK AS 2003 26 14 2 10 44
7 Sport Klub 99 26 13 4 9 43
8 OFK National AG 26 10 5 11 35
9 Bubamara 26 10 4 12 34
10 Kosmet 26 10 3 13 33
11 Arsenal 26 5 3 18 18
12 Bane 26 4 1 21 13
13 Šumadija 1903 26 3 2 21 11
14 Novi Pazar 26 2 4 20 10
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu