XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2009 Mlada krila - Granit 2:0
2 30.08.2009 Tavnik - Mlada krila 1:0
3 03.09.2009 Mlada krila - Olimpik 1:0
4 06.09.2009 Šumadija - Mlada krila 0:0
5 12.09.2009 Mlada krila - Morava (M) 3:0
6 17.09.2009 Ribnica - Mlada krila 0:1
7 19.09.2009 Mlada krila - Grdica 0:5
8 27.09.2009 Jedinstvo (D) - Mlada krila 1:1
10 11.10.2009 Mladost (V) - Mlada krila 1:1
11 17.10.2009 Mlada krila - Partizan 4:2
12 25.10.2009 Polet (R) - Mlada krila 2:1
13 31.10.2009 Mlada krila - Vrnjci 2:2
14 07.11.2009 Mlada krila - Lazac 9:0
15 15.11.2009 Žiča - Mlada krila 2:2
16 28.03.2010 Granit - Mlada krila 5:0
17 03.04.2010 Mlada krila - Tavnik 3:1
18 08.04.2010 Olimpik - Mlada krila 0:0
19 10.04.2010 Mlada krila - Šumadija 1:2
20 18.04.2010 Morava (M) - Mlada krila 5:2
21 22.04.2010 Mlada krila - Ribnica 1:3
22 24.04.2010 Grdica - Mlada krila 4:1
23 01.05.2010 Mlada krila - Jedinstvo (D) 2:1
25 15.05.2010 Mlada krila - Mladost (V) 1:0
26 20.05.2010 Partizan - Mlada krila 0:1
27 22.05.2010 Mlada krila - Polet (R) 1:1
28 30.05.2010 Vrnjci - Mlada krila 3:0
29 05.06.2010 Lazac - Mlada krila 2:0
30 12.06.2010 Mlada krila - Žiča 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga Grdica 28 21 1 6 64
2 Polet (R) 28 19 4 5 61
3 Ribnica 28 16 5 7 53
4 Vrnjci 28 15 6 7 51
5 Žiča 28 11 8 9 41
6 Mladost (V) 28 11 6 11 39
7 Mlada krila 28 10 7 11 37
8 Morava (M) 28 11 4 13 37
9 Granit (-1) 28 11 3 14 35
10 Lazac 28 10 3 15 33
11 Šumadija 28 9 6 13 33
12 Olimpik (-1) 28 10 3 15 32
13 Jedinstvo (D) 28 9 5 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Kraljeva Tavnik 28 9 4 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Kraljeva Partizan 28 5 1 22 16
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu