XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 27.08.2017 17:00 Bačka - Titel 7:0
2 03.09.2017 16:30 Titel - Obilić 1:3
3 10.09.2017 16:30 Hajduk - Titel 0:1
4 17.09.2017 16:00 Titel - Dinamo 3:1
5 23.09.2017 16:00 Centar - Titel 1:0
6 01.10.2017 15:30 Titel - Fruškogorac 2:7
7 08.10.2017 15:30 Borac - Titel 2:1
8 15.10.2017 15:00 Titel - Susek 3:1
9 22.10.2017 14:00 Moskva - Titel 2:1
11 05.11.2017 13:30 Titel - Železničar 0:3
12 12.11.2017 13:00 Miletić - Titel 3:1
13 19.11.2017 13:00 Titel - Čenej 2:2
14 01.04.2018 16:30 Titel - Bačka 1:1
15 07.04.2018 16:30 Obilić - Titel 3:1
16 15.04.2018 16:30 Titel - Hajduk 1:0
17 22.04.2018 16:30 Dinamo - Titel 3:2
18 29.04.2018 16:30 Titel - Centar 1:1
19 06.05.2018 17:00 Fruškogorac - Titel 4:1
20 13.05.2018 17:00 Titel - Borac 1:2
21 20.05.2018 17:00 Susek - Titel 1:2
22 27.05.2018 17:00 Titel - Moskva 0:2
24 09.06.2018 17:30 Železničar - Titel 3:0
25 16.06.2018 17:30 Titel - Miletić 1:6
26 23.06.2018 18:00 Čenej - Titel 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadska liga Miletić 24 20 3 1 63
2 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadska liga Fruškogorac 24 20 2 2 62
3 Obilić 24 18 1 5 55
4 Borac 24 14 3 7 45
5 Bačka 24 12 4 8 40
6 Železničar 24 11 3 10 36
7 Čenej 24 11 3 10 36
8 Centar 24 9 4 11 31
9 Moskva 24 7 4 13 25
10 Dinamo 24 7 0 17 21
11 Titel 24 5 3 16 18
12 Susek 24 5 2 17 17
13 Hajduk 24 0 2 22 2
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu