XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2017 17:00 Veternik - OFK Sirig 2:2
2 30.08.2017 17:00 Vinogradar - Veternik 0:6
3 02.09.2017 16:30 Veternik - Šajkaš 1908 4:4
4 10.09.2017 16:30 TSK - Veternik 2:1
5 13.09.2017 16:30 Veternik - RFK Novi Sad 1921 4:1
6 16.09.2017 16:00 Veternik - Petrovaradin 3:2
7 24.09.2017 16:00 Sofeks - Veternik 2:1
8 27.09.2017 16:00 Veternik - Fruškogorski partizan 10:0
9 01.10.2017 15:30 Tatra - Veternik 0:0
10 07.10.2017 15:30 Veternik - ŽSK 3:0
11 15.10.2017 15:00 Bačka 1923 - Veternik 5:4
12 21.10.2017 14:30 Veternik - Proleter 1:0
13 29.10.2017 13:30 Jedinstvo (G) - Veternik 0:4
14 04.11.2017 13:30 Veternik - Omladinac 1:1
15 11.11.2017 13:30 OFK Futog - Veternik 5:1
16 18.11.2017 13:00 Veternik - Jedinstvo (R) 1:2
17 25.11.2017 13:00 Mladost - Veternik 1:4
18 11.03.2018 15:00 OFK Sirig - Veternik 3:1
19 17.03.2018 15:00 Veternik - Vinogradar 0:0
20 31.03.2018 16:30 Šajkaš 1908 - Veternik 3:1
21 04.04.2018 16:30 Veternik - TSK 0:2
22 07.04.2018 16:30 RFK Novi Sad 1921 - Veternik 2:2
23 15.04.2018 16:30 Petrovaradin - Veternik 2:0
24 18.04.2018 17:00 Veternik - Sofeks 5:1
25 21.04.2018 17:00 Fruškogorski partizan - Veternik 6:0
26 25.04.2018 17:00 Veternik - Tatra 1:4
27 29.04.2018 17:00 ŽSK - Veternik 3:0
28 02.05.2018 17:00 Veternik - Bačka 1923 2:6
29 06.05.2018 17:00 Proleter - Veternik 2:0
30 12.05.2018 17:00 Veternik - Jedinstvo (G) 6:1
31 19.05.2018 17:30 Omladinac - Veternik 5:2
32 23.05.2018 17:30 Veternik - OFK Futog 2:2
33 27.05.2018 17:30 Jedinstvo (R) - Veternik 2:2
34 03.06.2018 18:00 Veternik - Mladost 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Tatra 34 22 8 4 74
2 TSK 34 20 8 6 68
3 Jedinstvo (R) 34 19 10 5 67
4 Sofeks 34 20 6 8 66
5 Mladost 34 16 7 11 55
6 Šajkaš 1908 34 13 9 12 48
7 Omladinac 34 13 9 12 48
8 RFK Novi Sad 1921 34 12 11 11 47
9 Petrovaradin 34 12 11 11 47
10 Fruškogorski partizan 34 13 8 13 47
11 Bačka 1923 34 11 13 10 46
12 ŽSK 34 13 6 15 45
13 OFK Sirig 34 13 7 14 43
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Novi Sad Proleter 34 11 10 13 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Novi Sad Veternik 34 11 8 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Novi Sad OFK Futog 34 8 9 17 33
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Novi Sad Jedinstvo (G) 34 5 7 22 22
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Novi Sad Vinogradar (-1) 34 0 1 33 0
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu