XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2017 20:15 Levante - Villarreal 1:0
2 25.08.2017 20:15 Real Sociedad - Villarreal 3:0
3 10.09.2017 20:45 Villarreal - Real Betis 3:1
4 17.09.2017 12:00 Alavés - Villarreal 0:3
5 21.09.2017 20:00 Villarreal - Espanyol 0:0
6 24.09.2017 16:15 Getafe - Villarreal 4:0
7 01.10.2017 18:30 Villarreal - Eibar 3:0
8 15.10.2017 16:15 Girona - Villarreal 1:2
9 22.10.2017 12:00 Villarreal - Las Palmas 4:0
10 28.10.2017 18:30 Atlético Madrid - Villarreal 1:1
11 05.11.2017 18:30 Villarreal - Málaga 2:0
12 19.11.2017 20:45 Athletic Club - Villarreal 1:1
13 26.11.2017 18:30 Villarreal - Sevilla 2:3
14 03.12.2017 12:00 Leganés - Villarreal 3:1
15 10.12.2017 20:45 Villarreal - Barcelona 0:2
16 17.12.2017 16:15 Celta Vigo - Villarreal 0:1
17 23.12.2017 16:15 Valencia - Villarreal 0:1
18 07.01.2018 18:30 Villarreal - La Coruña 1:1
19 13.01.2018 16:15 Real Madrid - Villarreal 0:1
20 20.01.2018 18:30 Villarreal - Levante 2:1
21 27.01.2018 20:45 Villarreal - Real Sociedad 4:2
22 03.02.2018 16:15 Real Betis - Villarreal 2:1
23 10.02.2018 13:00 Villarreal - Alavés 1:2
24 18.02.2018 18:30 Espanyol - Villarreal 1:1
25 25.02.2018 12:00 Villarreal - Getafe 1:0
26 28.02.2018 21:30 Eibar - Villarreal 1:0
27 03.03.2018 13:00 Villarreal - Girona 0:2
28 11.03.2018 18:30 Las Palmas - Villarreal 0:2
29 18.03.2018 18:30 Villarreal - Atlético Madrid 2:1
30 01.04.2018 18:30 Málaga - Villarreal 1:0
31 09.04.2018 21:00 Villarreal - Athletic Club 1:3
32 14.04.2018 13:00 Sevilla - Villarreal 2:2
33 17.04.2018 21:30 Villarreal - Leganés 2:1
34 09.05.2018 20:00 Barcelona - Villarreal 5:1
35 28.04.2018 20:45 Villarreal - Celta Vigo 4:1
36 05.05.2018 20:45 Villarreal - Valencia 1:0
37 12.05.2018 18:30 La Coruña - Villarreal 2:4
38 19.05.2018 20:45 Villarreal - Real Madrid 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Barcelona 38 28 9 1 93
2 Plasman u evropska takmičenja Atlético Madrid 38 23 10 5 79
3 Plasman u evropska takmičenja Real Madrid 38 22 10 6 76
4 Plasman u evropska takmičenja Valencia 38 22 7 9 73
5 Plasman u evropska takmičenja Villarreal 38 18 7 13 61
6 Plasman u evropska takmičenja Real Betis 38 18 6 14 60
7 Sevilla 38 17 7 14 58
8 Getafe 38 15 10 13 55
9 Eibar 38 14 9 15 51
10 Girona 38 14 9 15 51
11 Espanyol 38 12 13 13 49
12 Celta Vigo 38 13 10 15 49
13 Real Sociedad 38 14 7 17 49
14 Alavés 38 15 2 21 47
15 Levante 38 11 13 14 46
16 Athletic Club 38 10 13 15 43
17 Leganés 38 12 7 19 43
18 Prelazi u ligu nižeg ranga La Coruña 38 6 11 21 29
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Las Palmas 38 5 7 26 22
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Málaga 38 5 5 28 20
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu