XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 05.08.2006 Hajduk K - Vojvodina 1:0
2 12.08.2006 Vojvodina - Borac 0:2
3 20.08.2006 Bežanija - Vojvodina 0:0
4 27.08.2006 Vojvodina - Partizan 1:0
5 09.09.2006 Banat - Vojvodina 0:0
6 16.09.2006 Voždovac - Vojvodina 1:0
7 23.09.2006 Vojvodina - OFK Beograd 1:2
8 30.09.2006 Mladost A - Vojvodina 2:0
9 14.10.2006 Vojvodina - Crvena Zvezda 0:1
10 21.10.2006 Smederevo - Vojvodina 0:0
11 28.10.2006 Vojvodina - Zemun 2:1
12 05.11.2006 Vojvodina - Hajduk K 1:0
13 11.11.2006 Borac - Vojvodina 2:1
14 18.11.2006 Vojvodina - Bežanija 1:0
15 26.11.2006 Partizan - Vojvodina 0:1
16 02.12.2006 Vojvodina - Banat 4:2
17 17.02.2007 Vojvodina - Voždovac 1:0
18 24.02.2007 OFK Beograd - Vojvodina 0:1
19 03.03.2007 Vojvodina - Mladost A 1:1
20 10.03.2007 Crvena Zvezda - Vojvodina 0:3
21 17.03.2007 Vojvodina - Smederevo 1:0
22 01.04.2007 Zemun - Vojvodina 1:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Meridijan Play Off liga Crvena Zvezda 22 16 3 3 51
2 Prelazi u ligu višeg ranga Meridijan Play Off liga Partizan 22 13 3 6 42
3 Prelazi u ligu višeg ranga Meridijan Play Off liga Vojvodina 22 11 4 7 37
4 Prelazi u ligu višeg ranga Meridijan Play Off liga Mladost A 22 9 8 5 35
5 Prelazi u ligu višeg ranga Meridijan Play Off liga Hajduk K 22 11 2 9 35
6 Prelazi u ligu višeg ranga Meridijan Play Off liga Bežanija 22 7 12 3 33
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Meridijan Play Out liga OFK Beograd 22 8 8 6 32
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Meridijan Play Out liga Banat 22 8 5 9 29
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Meridijan Play Out liga Smederevo 22 6 7 9 25
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Meridijan Play Out liga Borac 22 5 7 10 22
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Meridijan Play Out liga Voždovac 22 4 6 12 18
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Meridijan Play Out liga Zemun 22 0 3 19 3
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu