XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Čitluk - Kupci 0:0
2 27.08.2017 17:00 Vinogradar - Čitluk 2:0
3 03.09.2017 16:30 Čitluk - FUD 0:0
4 10.09.2017 16:30 Donji Kopaonik - Čitluk 1:1
5 13.09.2017 16:30 Čitluk - Juhor 2:1
6 16.09.2017 16:30 Blagotin - Čitluk 3:0
7 24.09.2017 15:30 Čitluk - Jastrebac 2:1
8 01.10.2017 15:30 Mačkovac - Čitluk 5:2
9 08.10.2017 15:30 Čitluk - Parunovac 3:1
10 11.10.2017 14:30 13. April - Čitluk 1:2
11 15.10.2017 14:30 Čitluk - Sloga (M) 3:1
12 22.10.2017 14:30 Ribnik - Čitluk 2:0
14 03.11.2017 13:30 Knez Lazar 2015 - Čitluk 2:5
15 11.11.2017 13:30 Čitluk - Naupare 1:1
16 18.11.2017 13:00 Čitluk - Sloga (D) 7:2
17 26.11.2017 13:00 Šanac - Čitluk 0:1
18 11.03.2018 15:00 Kupci - Čitluk 1:1
19 17.03.2018 15:00 Čitluk - Vinogradar 4:1
20 01.04.2018 15:30 FUD - Čitluk 1:1
21 04.04.2018 16:00 Čitluk - Donji Kopaonik 3:1
22 07.04.2018 16:00 Juhor - Čitluk 5:0
23 10.04.2018 16:00 Čitluk - Blagotin 1:1
24 15.04.2018 16:00 Jastrebac - Čitluk 3:1
25 22.04.2018 16:30 Čitluk - Mačkovac 2:2
26 29.04.2018 16:30 Parunovac - Čitluk 3:0
27 02.05.2018 17:00 Čitluk - 13. April 3:1
28 06.05.2018 17:00 Sloga (M) - Čitluk 2:1
29 12.05.2018 17:00 Čitluk - Ribnik 2:3
31 31.05.2018 17:30 Čitluk - Knez Lazar 2015 0:0
32 27.05.2018 17:30 Naupare - Čitluk 4:2
33 03.06.2018 17:30 Sloga (D) - Čitluk 3:0
34 10.06.2018 17:30 Čitluk - Šanac 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Jastrebac 32 24 4 4 76
2 Baraž Juhor 32 22 6 4 72
3 13. April 32 18 8 6 62
4 Vinogradar 32 17 9 6 60
5 Kupci 32 15 3 14 48
6 Mačkovac 32 13 7 12 46
7 Blagotin 32 13 6 13 45
8 Čitluk (-1) 32 11 10 11 42
9 Sloga (M) (-1) 32 11 10 11 42
10 Šanac 32 11 7 14 40
11 Knez Lazar 2015 (-2) 32 12 6 14 40
12 FUD 32 11 6 15 39
13 Ribnik 32 12 3 17 39
14 Donji Kopaonik 32 10 6 16 36
15 Naupare 32 10 6 16 36
16 Sloga (D) (-2) 32 6 5 21 21
17 Parunovac (-1) 32 3 4 25 12
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu