XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Pobeda - SASK 3:0
2 27.08.2017 17:00 Vrbovac - Pobeda 2:1
3 03.09.2017 16:30 Pobeda - Šumadija 2:1
4 10.09.2017 16:30 Cerovac - Pobeda 2:1
5 17.09.2017 16:00 Pobeda - Sloga 2:1
6 24.09.2017 16:00 Podunavac - Pobeda 3:1
7 01.10.2017 15:30 Pobeda - Sloboda 1:2
8 08.10.2017 15:30 Borac - Pobeda 3:0
9 15.10.2017 14:30 Pobeda - Radnik 3:1
10 22.10.2017 14:30 Obilić - Pobeda 1:5
11 29.10.2017 13:30 Pobeda - Proleter 1947 0:2
12 05.11.2017 13:30 Polet - Pobeda 3:0
13 12.11.2017 13:00 Pobeda - Crvena zvezda 2:3
14 19.11.2017 13:00 Osipaonica - Pobeda 5:1
15 26.11.2017 13:00 Pobeda - 7. Juli 3:0
16 18.03.2018 14:30 SASK - Pobeda 1:2
17 25.03.2018 14:30 Pobeda - Vrbovac 2:0
18 01.04.2018 15:30 Šumadija - Pobeda 3:2
19 08.04.2018 15:30 Pobeda - Cerovac 4:1
20 15.04.2018 15:30 Sloga - Pobeda 2:1
21 22.04.2018 16:00 Pobeda - Podunavac 3:1
22 29.04.2018 16:00 Sloboda - Pobeda 2:1
23 02.05.2018 16:00 Pobeda - Borac 0:3
24 06.05.2018 16:30 Radnik - Pobeda 0:8
25 13.05.2018 16:30 Pobeda - Obilić 1:3
26 20.05.2018 17:00 Proleter 1947 - Pobeda 0:3
27 27.05.2018 17:00 Pobeda - Polet 3:3
28 03.06.2018 17:30 Crvena zvezda - Pobeda 0:0
29 10.06.2018 17:30 Pobeda - Osipaonica 0:1
30 17.06.2018 17:30 7. Juli - Pobeda 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Borac 30 24 5 1 77
2 Sloboda 30 19 8 3 65
3 Crvena zvezda 30 17 9 4 60
4 Polet 30 17 5 8 56
5 Osipaonica 30 17 3 10 54
6 Podunavac 30 14 5 11 47
7 Cerovac 30 13 5 12 44
8 Šumadija 30 13 1 16 40
9 Sloga 30 12 3 15 39
10 Pobeda 30 12 2 16 38
11 SASK 30 10 6 14 36
12 Proleter 1947 (-4) 30 12 3 15 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Velika Plana Obilić 30 9 4 17 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Velika Plana 7. Juli (-1) 30 7 4 19 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Smederevo grupa "Morava" Vrbovac (-1) 30 8 1 21 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jasenička opštinska liga Radnik 30 3 2 25 11