XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Milanovo - Bratstvo 3:1
2 27.08.2017 16:30 Lemind 1953 - Milanovo 1:0
3 03.09.2017 16:30 Milanovo - Šumadija 1:3
4 09.09.2017 16:00 ŠFU Derbi 2016 - Milanovo 4:4
5 17.09.2017 16:00 Milanovo - BSK 2:1
6 24.09.2017 15:30 Real - Milanovo 2:2
7 01.10.2017 15:30 Milanovo - OFK Morava 3:4
8 08.10.2017 15:00 Gradac - Milanovo 2:1
9 15.10.2017 15:00 Milanovo - Mladost (B) 5:1
10 22.10.2017 15:00 Plantaža - Milanovo 0:0
11 29.10.2017 14:00 Milanovo - Radnički 5:1
12 05.11.2017 13:30 Sušica 2012 - Milanovo 1:0
13 12.11.2017 13:30 Milanovo - Marjan MB 1:3
14 19.11.2017 13:00 Moravac (P) - Milanovo 4:1
15 26.11.2017 13:00 Milanovo - Omladinac 6:1
16 11.03.2018 11:00 Bratstvo - Milanovo 1:2
17 18.03.2018 14:30 Milanovo - Lemind 1953 2:1
18 01.04.2018 15:30 Šumadija - Milanovo 4:3
19 07.04.2018 15:30 Milanovo - ŠFU Derbi 2016 4:1
20 15.04.2018 16:00 BSK - Milanovo 3:3
21 22.04.2018 16:00 Milanovo - Real 3:1
22 29.04.2018 16:30 OFK Morava - Milanovo 3:1
23 06.05.2018 16:30 Milanovo - Gradac 4:0
24 13.05.2018 17:00 Mladost (B) - Milanovo 4:1
25 16.05.2018 17:00 Milanovo - Plantaža 5:2
26 20.05.2018 17:00 Radnički - Milanovo 2:1
27 27.05.2018 17:30 Milanovo - Sušica 2012 4:2
28 03.06.2018 17:30 Marjan MB - Milanovo 5:2
29 10.06.2018 17:30 Milanovo - Moravac (P) 5:2
30 17.06.2018 17:30 Omladinac - Milanovo 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 OFK Morava 30 21 6 3 69
2 Šumadija 30 20 3 7 63
3 Sušica 2012 30 18 0 12 54
4 Plantaža 30 16 3 11 51
5 BSK 30 15 4 11 49
6 Milanovo 30 14 4 12 46
7 Bratstvo (-1) 30 14 4 12 45
8 Moravac (P) (-1) 30 14 3 13 44
9 Marjan MB 30 13 4 13 43
10 Real 30 12 5 13 41
11 Lemind 1953 (-1) 30 12 5 13 40
12 Gradac 30 13 1 16 40
13 Mladost (B) (-1) 30 11 4 15 36
14 Radnički (-1) 30 9 1 20 27
15 ŠFU Derbi 2016 (-2) 30 7 3 20 22
16 Omladinac (-1) 30 4 4 22 15
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu