XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 11:00 Brodarac - Zvezdara 0:1
2 26.08.2017 16:30 Leštane - Brodarac 0:1
3 03.09.2017 10:00 Brodarac - Borac 2:0
4 10.09.2017 20:00 Turbina - Brodarac 1:0
5 17.09.2017 11:00 Brodarac - Sremčica 1:0
6 04.10.2017 15:00 Budućnost - Brodarac 0:1
7 01.10.2017 11:00 Brodarac - Balkan 1:0
8 07.10.2017 18:00 TEK Sloga - Brodarac 1:1
9 15.10.2017 11:00 Brodarac - Torlak 3:1
10 22.10.2017 13:30 Srem - Brodarac 3:3
11 28.10.2017 11:00 Brodarac - Hajduk 4:1
12 04.11.2017 13:30 Milutinac - Brodarac 1:2
13 12.11.2017 11:00 Brodarac - Crvena Zvezda 3:2
14 02.12.2018 13:00 Napredak - Brodarac 1:2
15 26.11.2017 11:00 Brodarac - Rakovica 5:0
16 11.03.2018 14:30 Zvezdara - Brodarac 2:5
17 17.03.2018 10:00 Brodarac - Leštane 1:4
18 27.03.2018 16:00 Borac - Brodarac 0:7
19 01.04.2018 16:00 Brodarac - Turbina 3:0
20 04.04.2018 16:00 Sremčica - Brodarac 0:5
21 09.04.2018 16:00 Brodarac - Budućnost 4:1
22 14.04.2018 16:00 Balkan - Brodarac 0:4
23 22.04.2018 11:00 Brodarac - TEK Sloga 4:0
24 28.04.2018 11:00 Torlak - Brodarac 0:3
25 05.05.2018 10:00 Brodarac - Srem 4:2
26 09.05.2018 16:30 Hajduk - Brodarac 2:3
27 13.05.2018 10:00 Brodarac - Milutinac 3:0
28 19.05.2018 16:30 Crvena Zvezda - Brodarac 1:0
29 27.05.2018 17:00 Brodarac - Napredak 2:0
30 03.06.2018 17:00 Rakovica - Brodarac 1:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd Brodarac 30 24 2 4 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd Zvezdara 30 21 5 4 68
3 Baraž Crvena Zvezda 30 18 6 6 60
4 Leštane 30 16 5 9 53
5 TEK Sloga 30 12 8 10 44
6 Napredak 30 12 6 12 42
7 Budućnost 30 12 5 13 41
8 Torlak 30 10 9 11 39
9 Borac 30 11 6 13 39
10 Hajduk 30 11 6 13 39
11 Milutinac 30 10 7 13 37
12 Turbina 30 11 4 15 37
13 Sremčica 30 8 7 15 31
14 Baraž Srem 30 8 3 19 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "A" Rakovica 30 6 4 20 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "B" Balkan 30 5 7 18 22
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu