XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Crvena Zvezda - Borac 4:0
2 27.08.2017 20:00 Turbina - Crvena Zvezda 5:0
3 03.09.2017 16:30 Crvena Zvezda - Sremčica 2:1
4 10.09.2017 16:00 Budućnost - Crvena Zvezda 1:1
5 17.09.2017 16:00 Crvena Zvezda - Balkan 4:1
6 23.09.2017 18:00 TEK Sloga - Crvena Zvezda 2:2
7 01.10.2017 15:30 Crvena Zvezda - Torlak 1:0
8 08.10.2017 14:30 Srem - Crvena Zvezda 1:3
9 15.10.2017 14:30 Crvena Zvezda - Hajduk 1:0
10 21.10.2017 13:30 Milutinac - Crvena Zvezda 2:3
11 29.10.2017 13:30 Crvena Zvezda - Rakovica 4:1
12 05.11.2017 13:30 Crvena Zvezda - Napredak 3:0
13 12.11.2017 11:00 Brodarac - Crvena Zvezda 3:2
14 19.11.2017 13:00 Crvena Zvezda - Zvezdara 2:1
15 25.11.2017 13:00 Leštane - Crvena Zvezda 1:1
16 11.03.2018 10:00 Borac - Crvena Zvezda 2:1
17 18.03.2018 14:30 Crvena Zvezda - Turbina 1:1
18 27.03.2018 16:00 Sremčica - Crvena Zvezda 0:5
19 01.04.2018 15:30 Crvena Zvezda - Budućnost 2:1
20 04.04.2018 16:00 Balkan - Crvena Zvezda 0:0
21 08.04.2018 11:00 Crvena Zvezda - TEK Sloga 1:1
22 14.04.2018 16:00 Torlak - Crvena Zvezda 0:1
23 22.04.2018 16:00 Crvena Zvezda - Srem 2:1
24 29.04.2018 11:00 Hajduk - Crvena Zvezda 1:2
25 06.05.2018 16:30 Crvena Zvezda - Milutinac 3:1
26 09.05.2018 16:30 Rakovica - Crvena Zvezda 1:2
27 12.05.2018 16:30 Napredak - Crvena Zvezda 2:1
28 19.05.2018 16:30 Crvena Zvezda - Brodarac 1:0
29 27.05.2018 17:00 Zvezdara - Crvena Zvezda 2:1
30 02.06.2018 17:00 Crvena Zvezda - Leštane 3:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd Brodarac 30 24 2 4 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd Zvezdara 30 21 5 4 68
3 Baraž Crvena Zvezda 30 18 6 6 60
4 Leštane 30 16 5 9 53
5 TEK Sloga 30 12 8 10 44
6 Napredak 30 12 6 12 42
7 Budućnost 30 12 5 13 41
8 Torlak 30 10 9 11 39
9 Borac 30 11 6 13 39
10 Hajduk 30 11 6 13 39
11 Milutinac 30 10 7 13 37
12 Turbina 30 11 4 15 37
13 Sremčica 30 8 7 15 31
14 Baraž Srem 30 8 3 19 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "A" Rakovica 30 6 4 20 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "B" Balkan 30 5 7 18 22
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu