XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:30 PSK Putinci - Borac (M) 2:1
2 27.08.2017 17:30 PSK Putinci - Sloboda (DT) 0:2
3 02.09.2017 17:00 1. Maj Ruma - PSK Putinci 2:1
4 10.09.2017 17:00 PSK Putinci - Napredak (P) 1:0
5 17.09.2017 16:30 Borac (K) - PSK Putinci 0:0
6 24.09.2017 16:30 PSK Putinci - Graničar 1924 0:1
7 01.10.2017 16:00 Hrtkovci - PSK Putinci 2:2
8 08.10.2017 16:00 PSK Putinci - Železničar 1:1
9 15.10.2017 15:00 Ljukovo - PSK Putinci 0:1
10 22.10.2017 15:00 PSK Putinci - Partizan 3:0
11 28.10.2017 14:00 Sloven - PSK Putinci 0:3
12 05.11.2017 13:30 PSK Putinci - Podrinje 4:1
13 12.11.2017 13:30 Budućnost - PSK Putinci 1:1
14 19.11.2017 13:00 PSK Putinci - Jadran 1:0
15 25.11.2017 13:00 Rudar - PSK Putinci 0:0
16 11.03.2018 14:30 Borac (M) - PSK Putinci 1:1
17 18.03.2018 14:30 Sloboda (DT) - PSK Putinci 2:1
18 25.03.2018 15:00 PSK Putinci - 1. Maj Ruma 1:2
19 01.04.2018 15:30 Napredak (P) - PSK Putinci 1:0
20 07.04.2018 16:00 PSK Putinci - Borac (K) 3:3
21 11.04.2018 16:00 Graničar 1924 - PSK Putinci 0:0
22 15.04.2018 16:00 PSK Putinci - Hrtkovci 3:1
23 21.04.2018 16:00 Železničar - PSK Putinci 4:0
24 29.04.2018 16:30 PSK Putinci - Ljukovo 3:2
25 05.05.2018 17:00 Partizan - PSK Putinci 2:0
26 13.05.2018 17:00 PSK Putinci - Sloven 3:2
27 16.05.2018 17:00 Podrinje - PSK Putinci 3:0
28 20.05.2018 17:00 PSK Putinci - Budućnost 2:4
29 27.05.2018 17:00 Jadran - PSK Putinci 4:2
30 03.06.2018 17:30 PSK Putinci - Rudar 1:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Podrinje 30 24 3 3 75
2 Sloboda (DT) 30 22 2 6 68
3 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Jug" 1. Maj Ruma 30 19 7 4 64
4 Železničar 30 17 5 8 56
5 Partizan (-3) 30 14 3 13 42
6 Graničar 1924 30 12 3 15 39
7 Borac (K) 30 11 6 13 39
8 Rudar (-1) 30 12 3 15 38
9 PSK Putinci 30 10 8 12 38
10 Budućnost 30 11 4 15 37
11 Jadran (-1) 30 12 2 16 37
12 Borac (M) 30 10 6 14 36
13 Sloven 30 10 5 15 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Napredak (P) 30 10 3 17 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Ljukovo 30 9 2 19 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Hrtkovci (-1) 30 4 4 22 15
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu