XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Tekstilac - Tavankut 1:0
2 26.08.2017 17:00 Radnički (S) - Tekstilac 7:0
3 03.09.2017 16:30 Tekstilac - Tisa 0:4
4 10.09.2017 16:30 Preporod - Tekstilac 3:0
5 17.09.2017 16:00 Tekstilac - Mladost (BP) 0:2
6 23.09.2017 16:00 Sloga (Č) - Tekstilac 1:1
7 01.10.2017 15:30 Tekstilac - Srbobran 1:3
8 08.10.2017 15:30 BSK - Tekstilac 6:0
9 15.10.2017 15:00 Tekstilac - Mladost (T) 2:2
10 22.10.2017 15:00 Zadrugar - Tekstilac 3:2
11 29.10.2017 14:00 Tekstilac - Mladost Apa 1:1
12 05.11.2017 13:30 Budućnost (G) - Tekstilac 5:0
13 12.11.2017 13:00 Tekstilac - Polet (K) 2:0
15 26.11.2017 13:00 Tekstilac - Bačka (P) 1:0
16 11.03.2018 14:30 Tavankut - Tekstilac 3:2
17 18.03.2018 14:30 Tekstilac - Radnički (S) 1:1
18 31.03.2018 15:30 Tisa - Tekstilac 0:1
19 07.04.2018 15:30 Tekstilac - Preporod 1:0
20 11.04.2018 16:00 Mladost (BP) - Tekstilac 4:0
21 15.04.2018 16:00 Tekstilac - Sloga (Č) 1:0
22 21.04.2018 16:00 Srbobran - Tekstilac 7:0
23 25.04.2018 16:00 Tekstilac - BSK 2:0
24 29.04.2018 16:30 Mladost (T) - Tekstilac 1:2
25 06.05.2018 16:30 Tekstilac - Zadrugar 7:0
26 12.05.2018 16:30 Mladost Apa - Tekstilac 2:0
27 16.05.2018 16:30 Tekstilac - Budućnost (G) 2:1
28 19.05.2018 16:30 Polet (K) - Tekstilac 2:3
30 03.06.2018 17:00 Bačka (P) - Tekstilac 4:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Srbobran 28 22 4 2 70
2 Tisa 28 16 5 7 53
3 Mladost (BP) 28 16 5 7 53
4 Sloga (Č) 28 11 7 10 40
5 Radnički (S) 28 11 6 11 39
6 Tekstilac 28 11 5 12 38
7 Polet (K) 28 9 8 11 35
8 Zadrugar 28 9 8 11 35
9 Tavankut 28 10 4 14 34
10 BSK 28 10 4 14 34
11 Budućnost (G) 28 9 6 13 33
12 Mladost Apa 28 9 6 13 33
13 Bačka (P) 28 10 2 16 32
14 Mladost (T) 28 9 5 14 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica Preporod (-1) 28 9 3 16 29
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu