XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2017 17:00 Odžaci - Radnički (Š) 3:2
2 27.08.2017 17:00 Dunav - Odžaci 1:2
3 03.09.2017 16:30 Odžaci - Železničar 1:0
4 09.09.2017 16:30 Radnički (SM) - Odžaci 0:1
5 16.09.2017 16:00 Odžaci - Bačka 1901 1:0
6 23.09.2017 16:00 Radnički (ZR) - Odžaci 3:2
7 30.09.2017 15:30 Odžaci - Omladinac (NB) 2:0
8 07.10.2017 15:30 Cement - Odžaci 5:2
9 14.10.2017 15:00 Odžaci - Bratstvo 1946 0:2
10 21.10.2017 15:00 Odžaci - Bečej 1918 0:2
11 28.10.2017 14:00 Dinamo 1945 - Odžaci 1:0
12 04.11.2017 13:30 Odžaci - Crvena zvezda (NS) 1:0
13 11.11.2017 13:00 Mladost (BJ) - Odžaci 2:2
14 18.11.2017 13:00 Odžaci - Borac (S) 1:2
15 25.11.2017 13:00 Radnički (NP) - Odžaci 1:2
16 10.03.2018 14:30 Radnički (Š) - Odžaci 0:5
17 17.03.2018 14:30 Odžaci - Dunav 5:1
18 01.04.2018 15:30 Železničar - Odžaci 1:1
19 07.04.2018 15:30 Odžaci - Radnički (SM) 0:0
20 11.04.2018 16:00 Bačka 1901 - Odžaci 3:2
21 14.04.2018 16:00 Odžaci - Radnički (ZR) 1:2
22 21.04.2018 16:00 Omladinac (NB) - Odžaci 1:1
23 25.04.2018 16:00 Odžaci - Cement 1:1
24 28.04.2018 16:30 Bratstvo 1946 - Odžaci 3:1
25 05.05.2018 16:30 Bečej 1918 - Odžaci 1:0
26 12.05.2018 16:30 Odžaci - Dinamo 1945 3:2
27 16.05.2018 16:30 Crvena zvezda (NS) - Odžaci 3:1
28 19.05.2018 16:30 Odžaci - Mladost (BJ) 1:1
29 26.05.2018 17:00 Borac (S) - Odžaci 2:1
30 02.06.2018 17:00 Odžaci - Radnički (NP) 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Bečej 1918 30 24 3 3 75
2 Bratstvo 1946 30 19 5 6 62
3 Radnički (NP) 30 17 2 11 53
4 Dinamo 1945 30 17 2 11 53
5 Borac (S) 30 13 6 11 45
6 Cement 30 14 3 13 45
7 Omladinac (NB) 30 13 5 12 44
8 Radnički (ZR) 30 13 2 15 41
9 Železničar 30 11 6 13 39
10 Odžaci 30 12 6 12 39
11 Mladost (BJ) 30 10 7 13 37
12 Crvena zvezda (NS) 30 11 4 15 37
13 Bačka 1901 30 10 6 14 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Dunav 30 10 6 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (SM) 30 9 4 17 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (Š) 30 3 1 26 10
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu