XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Hajduk (Č) - Hajduk (B) 2:0
2 27.08.2017 17:00 Hajduk (B) - Jugović 3:1
3 03.09.2017 16:30 LSK Laćarak - Hajduk (B) 3:1
4 10.09.2017 16:30 Hajduk (B) - Borac (Š) 3:1
5 17.09.2017 10:00 Index - Hajduk (B) 1:0
6 24.09.2017 16:00 Hajduk (B) - Sloga (E) 0:2
7 01.10.2017 15:30 Borac (NS) - Hajduk (B) 2:1
8 08.10.2017 15:30 Hajduk (B) - Sremac 2:1
9 14.10.2017 15:00 Sloga (T) - Hajduk (B) 3:0
10 22.10.2017 15:00 Hajduk (B) - Kupinovo 1:1
11 28.10.2017 14:00 Jedinstvo (SP) - Hajduk (B) 1:0
12 04.11.2017 13:30 Hajduk (D) - Hajduk (B) 2:1
13 12.11.2017 13:00 Hajduk (B) - Kabel 0:2
14 18.11.2017 13:00 OFK Slavija - Hajduk (B) 1:0
15 26.11.2017 13:00 Hajduk (B) - Podunavac 2:1
16 11.03.2018 14:30 Hajduk (B) - Hajduk (Č) 0:2
17 18.03.2018 14:30 Jugović - Hajduk (B) 2:1
18 31.03.2018 15:30 Hajduk (B) - LSK Laćarak 1:0
19 07.04.2018 15:30 Borac (Š) - Hajduk (B) 1:0
20 11.04.2018 16:00 Hajduk (B) - Index 3:1
21 21.04.2018 16:00 Sloga (E) - Hajduk (B) 4:0
22 25.04.2018 16:00 Hajduk (B) - Borac (NS) 2:0
23 28.04.2018 16:00 Sremac - Hajduk (B) 1:4
24 02.05.2018 16:30 Hajduk (B) - Sloga (T) 2:0
25 06.05.2018 16:30 Kupinovo - Hajduk (B) 1:3
26 13.05.2018 16:30 Hajduk (B) - Jedinstvo (SP) 1:1
27 16.05.2018 16:30 Hajduk (B) - Hajduk (D) 2:1
28 20.05.2018 10:00 Kabel - Hajduk (B) 4:1
29 27.05.2018 17:00 Hajduk (B) - OFK Slavija 4:2
30 03.06.2018 17:00 Podunavac - Hajduk (B) 4:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Kabel 30 21 6 3 69
2 Sloga (E) 30 19 8 3 65
3 Borac (Š) 30 19 7 4 64
4 Jedinstvo (SP) 30 16 11 3 59
5 Podunavac 30 13 5 12 44
6 Hajduk (D) 30 12 7 11 43
7 Hajduk (Č) 30 12 4 14 40
8 Sloga (T) 30 11 6 13 39
9 Borac (NS) 30 12 3 15 39
10 Hajduk (B) 30 12 2 16 38
11 Jugović 30 11 5 14 38
12 Sremac 30 11 5 14 38
13 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sremska Mitrovica LSK Laćarak 30 8 5 17 29
14 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sremska Mitrovica Kupinovo 30 7 6 17 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Novosadska liga OFK Slavija 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Novosadska liga Index 30 3 6 21 15
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu