XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Jedinstvo (V) - Strela 2:1
2 27.08.2017 17:00 Vojvodina (CC) - Jedinstvo (V) 0:0
3 03.09.2017 16:30 Jedinstvo (V) - Radnički (B) 1:0
4 10.09.2017 16:30 Dolina - Jedinstvo (V) 4:0
5 04.10.2017 15:30 Jedinstvo (V) - Jugoslavija 6:2
6 23.09.2017 16:00 Jedinstvo Stević - Jedinstvo (V) 2:2
7 01.10.2017 15:30 Jedinstvo (V) - Crvena zvezda 2:2
8 08.10.2017 15:30 Jedinstvo (V) - Sloga (BNS) 0:1
9 14.10.2017 15:00 BAK - Jedinstvo (V) 5:0
10 22.10.2017 15:00 Jedinstvo (V) - Borac (St) 2:1
11 28.10.2017 15:00 Partizan (U) - Jedinstvo (V) 4:3
12 05.11.2017 14:00 Jedinstvo (V) - Vojvodina (S) 1:0
13 12.11.2017 13:30 Vojvodina (Cr) - Jedinstvo (V) 3:1
14 19.11.2017 13:30 Jedinstvo (V) - Dunav 2:3
15 26.11.2017 13:00 Vulturul - Jedinstvo (V) 1:1
16 11.03.2018 14:30 Strela - Jedinstvo (V) 2:1
17 18.03.2018 15:00 Jedinstvo (V) - Vojvodina (CC) 2:1
18 01.04.2018 16:00 Radnički (B) - Jedinstvo (V) 2:3
19 08.04.2018 16:00 Jedinstvo (V) - Dolina 0:0
20 15.04.2018 16:30 Jugoslavija - Jedinstvo (V) 2:3
21 18.04.2018 16:30 Jedinstvo (V) - Jedinstvo Stević 2:2
22 22.04.2018 16:30 Crvena zvezda - Jedinstvo (V) 3:2
23 29.04.2018 16:30 Sloga (BNS) - Jedinstvo (V) 0:0
24 02.05.2018 17:00 Jedinstvo (V) - BAK 0:0
25 06.05.2018 17:00 Borac (St) - Jedinstvo (V) 5:0
26 13.05.2018 17:00 Jedinstvo (V) - Partizan (U) 0:1
27 20.05.2018 17:30 Vojvodina (S) - Jedinstvo (V) 1:0
28 23.05.2018 17:30 Jedinstvo (V) - Vojvodina (Cr) 3:0
29 27.05.2018 17:30 Dunav - Jedinstvo (V) 2:2
30 03.06.2018 17:30 Jedinstvo (V) - Vulturul 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok" BAK 30 22 3 5 69
2 Dolina 30 21 4 5 67
3 Partizan (U) 30 21 3 6 66
4 Borac (St) 30 18 5 7 59
5 Strela 30 14 6 10 48
6 Sloga (BNS) 30 14 3 13 45
7 Jedinstvo (V) 30 10 9 11 39
8 Vulturul 30 11 4 15 37
9 Jedinstvo Stević 30 10 7 13 37
10 Vojvodina (S) 30 11 4 15 37
11 Radnički (B) 30 11 3 16 36
12 Vojvodina (Cr) 30 10 5 15 35
13 Crvena zvezda 30 9 6 15 33
14 Dunav (-1) 30 8 8 14 31
15 Jugoslavija 30 7 4 19 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Vojvodina (CC) 30 3 6 21 15
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu