XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:30 Tavnik - Mlada krila 3:1
2 26.08.2017 17:00 Grdica - Tavnik 1:0
3 03.09.2017 17:00 Tavnik - Mladost 0:0
4 06.09.2017 17:00 Tavnik - Napredak 1:1
5 10.09.2017 16:30 Borac (A) - Tavnik 2:0
6 17.09.2017 16:30 Tavnik - Metalac 2:5
7 24.09.2017 16:00 Kraljevo Hajduk - Tavnik 3:2
8 01.10.2017 16:00 Tavnik - Mineral 2015 1:1
9 08.10.2017 15:00 Partizan - Tavnik 4:0
10 15.10.2017 15:00 Tavnik - Magnohrom 9:0
11 22.10.2017 14:00 Gruža - Tavnik 5:1
12 29.10.2017 14:00 Tavnik - Lazac 2:2
13 05.11.2017 14:00 Jedinstvo (G) - Tavnik 2:0
14 12.11.2017 13:30 Tavnik - Lasta 2:2
15 19.11.2017 13:30 Jedinstvo (D) - Tavnik 3:2
16 17.03.2018 15:00 Mlada krila - Tavnik 0:0
17 01.04.2018 16:00 Tavnik - Grdica 5:1
18 08.04.2018 16:00 Mladost - Tavnik 4:0
19 11.04.2018 16:30 Napredak - Tavnik 3:0
20 15.04.2018 16:30 Tavnik - Borac (A) 3:0
21 22.04.2018 16:30 Metalac - Tavnik 1:2
22 29.04.2018 17:00 Tavnik - Kraljevo Hajduk 1:0
23 06.05.2018 17:00 Mineral 2015 - Tavnik 1:1
24 13.05.2018 17:00 Tavnik - Partizan 1:1
25 20.05.2018 17:00 Magnohrom - Tavnik 2:5
26 27.05.2018 17:30 Tavnik - Gruža 0:3
27 30.05.2018 17:30 Lazac - Tavnik 3:0
28 03.06.2018 17:30 Tavnik - Jedinstvo (G) 5:4
29 09.06.2018 17:30 Lasta - Tavnik 2:0
30 17.06.2018 18:00 Tavnik - Jedinstvo (D) 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Gruža 30 18 5 7 59
2 Lasta 30 15 11 4 56
3 Kraljevo Hajduk 30 17 5 8 56
4 Napredak 30 17 5 8 56
5 Jedinstvo (G) 30 12 7 11 43
6 Mineral 2015 30 12 6 12 42
7 Metalac (-1) 30 13 3 14 41
8 Lazac (-1) 30 13 3 14 41
9 Partizan 30 11 8 11 41
10 Mlada krila 30 11 8 11 41
11 Borac (A) 30 11 7 12 40
12 Mladost 30 10 9 11 39
13 Grdica 30 10 8 12 38
14 Jedinstvo (D) 30 10 6 14 36
15 Tavnik 30 8 9 13 33
16 Magnohrom (-1) 30 1 2 27 4
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu