XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 31.08.2016 14:00 Internacional MK - Rad MK 0:1
2 04.09.2016 09:00 011 MK - Internacional MK 1:2
3 11.09.2016 09:00 Internacional MK - Sinđelić MK 1:2
5 29.09.2016 12:00 Internacional MK - Studenski Grad MK 2:0
7 09.10.2016 09:00 Internacional MK - BASK MK 1:2
8 15.10.2016 18:00 Brodarac MK - Internacional MK 4:0
9 22.10.2016 09:00 Internacional MK - BSK Borča MK 1:0
10 30.10.2016 18:30 Voždovac MK - Internacional MK 4:1
11 07.11.2016 18:30 Internacional MK - Zemun MK 2:4
12 13.11.2016 09:00 Lokomotiva MK - Internacional MK 4:1
13 21.11.2016 13:00 Internacional MK - Radnički MK 1:1
14 18.03.2017 09:00 Rad MK - Internacional MK 1:1
15 26.03.2017 09:00 Internacional MK - 011 MK 2:2
16 01.04.2017 09:00 Sinđelić MK - Internacional MK 6:2
18 13.04.2017 09:00 Studenski Grad MK - Internacional MK 0:2
20 02.05.2017 15:30 BASK MK - Internacional MK 7:2
21 07.05.2017 13:30 Internacional MK - Brodarac MK 4:3
22 12.05.2017 12:30 BSK Borča MK - Internacional MK 2:2
23 22.05.2017 13:00 Internacional MK - Voždovac MK 3:4
24 29.05.2017 11:30 Zemun MK - Internacional MK 2:1
25 08.06.2017 18:30 Internacional MK - Lokomotiva MK 4:2
26 11.06.2017 18:00 Radnički MK - Internacional MK 2:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Zemun MK 22 18 1 3 55
2 Rad MK 22 15 3 4 48
3 Voždovac MK 22 14 1 7 43
4 Sinđelić MK 22 13 3 6 42
5 Lokomotiva MK 22 12 3 7 39
6 BASK MK 22 11 4 7 37
7 Radnički MK 22 7 5 10 26
8 Internacional MK 22 7 4 11 25
9 BSK Borča MK 22 5 9 8 24
10 Brodarac MK 22 6 4 12 22
11 011 MK 22 1 4 17 7
12 Studenski Grad MK 22 0 5 17 5
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu