XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Vlasina - Radnički (O) 2:0
2 Radnički (O) - Mačva 2:1
3 Jedinstvo - Radnički (O) 0:0
4 Radnički (O) - Javor 2:3
5 Radnički (N) - Radnički (O) 1:0
6 Radnički (O) - Voždovac 0:1
7 Budućnost (B.D) - Radnički (O) 4:1
8 Radnički (O) - Srem 1:4
9 Novi Pazar - Radnički (O) 0:1
10 Radnički (O) - Novi Sad 1:0
11 Bežanija - Radnički (O) 1:0
12 Rad - Radnički (O) 3:0
13 Radnički (O) - Kosanica 1:0
14 Mladost (A) - Radnički (O) 2:0
15 Radnički (O) - OFK Niš 2:0
16 Proleter - Radnički (O) 3:2
17 Radnički (O) - Spartak 0:0
18 Mladost (L) - Radnički (O) 0:1
19 Radnički (O) - Napredak 0:2
20 Radnički (O) - Vlasina 2:2
21 Mačva - Radnički (O) 1:0
22 Radnički (O) - Jedinstvo 1:1
23 Javor - Radnički (O) 1:1
24 Radnički (O) - Radnički (N) 1:0
25 Voždovac - Radnički (O) 1:2
26 Radnički (O) - Budućnost (B.D) 0:0
27 Srem - Radnički (O) 3:0
28 Radnički (O) - Novi Pazar 1:0
29 Novi Sad - Radnički (O) 6:0
30 Radnički (O) - Bežanija 0:0
31 Radnički (O) - Rad 0:0
32 Kosanica - Radnički (O) 0:0
33 Radnički (O) - Mladost (A) 0:2
34 OFK Niš - Radnički (O) 3:0
35 Radnički (O) - Proleter 1:0
36 Spartak - Radnički (O) 1:1
37 Radnički (O) - Mladost (L) 1:0
38 Napredak - Radnički (O) 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Budućnost (B.D) 38 22 10 6 76
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Javor 38 22 8 8 74
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Rad 38 21 8 9 71
4 Mladost (A) 38 17 12 9 63
5 Napredak 38 14 13 11 55
6 Bežanija 38 16 7 15 55
7 Jedinstvo 38 13 14 11 53
8 Mačva 38 14 10 14 52
9 Srem 38 15 7 16 52
10 Spartak 38 13 13 12 52
11 Novi Pazar 38 14 10 14 52
12 Beleška: prelazi u Prvu ligu Voždovac 38 12 15 11 51
13 Novi Sad 38 15 6 17 51
14 OFK Niš 38 13 11 14 50
15 Radnički (N) 38 13 10 15 49
16 Vlasina 38 15 3 20 48
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Radnički (O) 38 11 10 17 43
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Proleter 38 11 7 20 40
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Kosanica 38 7 11 20 32
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Zapad" Mladost (L) 38 7 5 26 26
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu