XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 Prijevor - Polet (LJ) 2:3
2 23.08.2009 Polet (T) - Polet (LJ) 0:1
3 30.08.2009 Polet (LJ) - Omladinac (NS) 1:1
4 06.09.2009 Mladost (O) - Polet (LJ) 2:2
5 13.09.2009 Polet (LJ) - Mokra Gora 4:1
6 20.09.2009 Pobeda - Polet (LJ) 1:0
7 27.09.2009 Polet (LJ) - Sušica 2:2
8 04.10.2009 Jošanica - Polet (LJ) 1:3
9 11.10.2009 Polet (LJ) - Bane 1:0
10 17.10.2009 Slavija (K) - Polet (LJ) 0:1
11 25.10.2009 Polet (LJ) - Orlovac 3:0
12 31.10.2009 Partizan (KM) - Polet (LJ) 2:0
13 08.11.2009 Polet (LJ) - Erdoglija Šumadija 1903 3:2
14 15.11.2009 Vodojaža - Polet (LJ) 1:1
15 22.11.2009 Polet (LJ) - Takovo 3:1
16 20.03.2010 11:00 Polet (LJ) - Prijevor 3:2
17 27.03.2010 14:30 Polet (LJ) - Polet (T) 1:0
18 03.04.2010 14:30 Omladinac (NS) - Polet (LJ) 0:1
19 10.04.2010 15:30 Polet (LJ) - Mladost (O) 3:2
20 14.04.2010 15:30 Mokra Gora - Polet (LJ) 2:0
21 17.04.2010 15:30 Polet (LJ) - Pobeda 0:2
22 25.04.2010 16:00 Sušica - Polet (LJ) 0:3
23 28.04.2010 16:00 Polet (LJ) - Jošanica 1:0
24 02.05.2010 16:00 Bane - Polet (LJ) 1:1
25 08.05.2010 11:00 Polet (LJ) - Slavija (K) 3:1
26 12.05.2010 16:30 Orlovac - Polet (LJ) 2:3
27 16.05.2010 11:00 Polet (LJ) - Partizan (KM) 3:1
28 23.05.2010 11:00 Erdoglija Šumadija 1903 - Polet (LJ) 1:2
29 02.06.2010 17:00 Polet (LJ) - Vodojaža 1:0
30 06.06.2010 17:00 Takovo - Polet (LJ) 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" Polet (LJ) 30 21 5 4 68
2 Pobeda 30 21 4 5 67
3 Mokra Gora 30 17 4 9 55
4 Erdoglija Šumadija 1903 30 14 7 9 49
5 Bane 30 14 7 9 49
6 Orlovac 30 14 6 10 48
7 Omladinac (NS) 30 13 5 12 44
8 Vodojaža 30 12 4 14 40
9 Jošanica 30 10 6 14 36
10 Beleška: Nema informacija o daljim takmičenjima ovog kluba Partizan (KM) (-1) 30 11 4 15 36
11 Polet (T) 30 10 6 14 36
12 Slavija (K) 30 9 7 14 34
13 Takovo 30 9 6 15 33
14 Mladost (O) 30 8 7 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Moravička okružna liga Prijevor 30 7 10 13 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Kragujevca Sušica 30 3 6 21 15