XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.10.2016 18:00 Majdanpek FBC - Kuršumlija 3:0
2 22.10.2016 18:00 Majdanpek FBC - Paraćin 3:0
3 29.10.2016 13:30 Radan - Majdanpek FBC 0:3
4 05.11.2016 18:00 Majdanpek FBC - Desetka 3:1
5 12.11.2016 19:30 Bor - Majdanpek FBC 3:1
6 20.11.2016 18:00 Majdanpek FBC - Zaječar 2:3
7 26.11.2016 16:00 Leskovac-98 - Majdanpek FBC 1:3
8 03.12.2016 18:00 Majdanpek FBC - Stampedo 3:0
9 11.12.2016 17:00 Pirot - Majdanpek FBC 3:1
10 17.12.2016 18:00 Majdanpek FBC - Topličanin 3:0
11 24.12.2016 17:00 Aleksinac - Majdanpek FBC 3:1
12 28.01.2017 15:00 Kuršumlija - Majdanpek FBC 1:3
13 04.02.2017 16:00 Paraćin - Majdanpek FBC 1:3
14 11.02.2017 18:00 Majdanpek FBC - Radan 3:0
15 18.02.2017 16:00 Desetka - Majdanpek FBC 1:3
16 25.02.2017 18:00 Majdanpek FBC - Bor 3:2
17 05.03.2017 16:00 Zaječar - Majdanpek FBC 3:0
18 11.03.2017 16:00 Majdanpek FBC - Leskovac-98 3:0
19 18.03.2017 15:00 Stampedo - Majdanpek FBC 2:3
20 25.03.2017 18:00 Majdanpek FBC - Pirot 3:0
21 02.04.2017 15:00 Topličanin - Majdanpek FBC 0:3
22 08.04.2017 18:00 Majdanpek FBC - Aleksinac 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Druga liga - Play OffKvalifikacije za Prvu B ligu Bor 22 19 3 59
2 Zaječar 22 19 3 56
3 Majdanpek FBC 22 17 5 50
4 Kuršumlija 22 15 7 41
5 Pirot 22 13 9 38
6 Paraćin 22 12 10 37
7 Desetka 22 9 13 29
8 Leskovac-98 22 9 13 26
9 Aleksinac 22 7 15 24
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuregionalna liga Leskovac Topličanin 22 5 17 15
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuregionalna liga Leskovac Radan 22 4 18 10
12 Stampedo 22 3 19 11

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu