XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.09.2016 17:30 Napredak - Karađorđe 27:35
2 01.10.2016 19:00 Karađorđe - Prva Petoletka 27:29
3 09.10.2016 16:00 Metalac - Karađorđe 28:44
4 15.10.2016 18:00 Karađorđe - Arilje 38:35
5 22.10.2016 20:00 Župa 54 - Karađorđe 36:27
6 28.10.2016 20:00 Karađorđe - Lokomotiva 22:38
7 06.11.2016 20:00 Beli andjeo - Karađorđe 29:34
8 12.11.2016 19:00 Radnički 2 - Karađorđe 35:27
9 18.11.2016 20:00 Karađorđe - Mladost 31:31
10 27.11.2016 20:00 Goč Merkur - Karađorđe 38:29
11 03.12.2016 20:00 Karađorđe - Trepča 37:26
12 12.03.2017 19:00 Karađorđe - Napredak 30:22
13 18.03.2017 19:00 Prva Petoletka - Karađorđe 33:27
14 26.03.2017 15:30 Karađorđe - Metalac 28:33
15 02.04.2017 18:00 Arilje - Karađorđe 26:35
16 08.04.2017 20:00 Karađorđe - Župa 54 32:29
17 22.04.2017 19:00 Lokomotiva - Karađorđe 28:30
18 28.04.2017 20:00 Karađorđe - Beli andjeo 31:25
19 07.05.2017 20:00 Karađorđe - Radnički 2 33:37
20 14.05.2017 19:00 Mladost - Karađorđe 27:21
21 19.05.2017 20:00 Karađorđe - Goč Merkur 32:29
22 28.05.2017 19:00 Trepča - Karađorđe 32:32
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Super B liga Istok-Zapad Radnički 2 22 19 2 1 40
2 Župa 54 22 17 1 4 35
3 Prva Petoletka 22 13 1 8 27
4 Prelazi u ligu višeg ranga Super B liga Istok-Zapad Lokomotiva 22 11 3 8 25
5 Goč Merkur 22 10 4 8 24
6 Prelazi u ligu višeg ranga Super B liga Istok-Zapad Karađorđe 22 11 2 9 24
7 Mladost 22 9 4 9 22
8 Metalac 22 9 0 13 18
9 Napredak 22 7 2 13 16
10 Trepča 22 7 1 14 15
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kopaonik - Zapad 2 Beli andjeo 22 7 0 15 14
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kopaonik - Zapad 2 Arilje 22 1 2 19 4
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu