XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 05.10.2016 19:00 Vlasotince - ORK Bor 33:32
2 01.10.2016 20:30 ORK Bor - Hajduk Veljko 24:25
3 09.10.2016 18:00 Jagodina - ORK Bor 31:31
4 15.10.2016 18:00 ORK Bor - Planinka 26:26
5 22.10.2016 19:00 BSK Heba - ORK Bor 31:31
6 29.10.2016 19:00 ORK Bor - Bela Palanka 24:31
7 05.11.2016 18:00 Žitorađa - ORK Bor 33:30
8 12.11.2016 17:00 ORK Bor - Aleksinac 40:32
9 19.11.2016 19:00 Radnički - ORK Bor 30:23
10 25.11.2016 17:00 Jastrebac - ORK Bor 36:41
11 03.12.2016 19:00 ORK Bor - Hisar 37:27
12 12.03.2017 19:00 ORK Bor - Vlasotince 30:25
13 18.03.2017 19:00 Hajduk Veljko - ORK Bor 29:23
14 25.03.2017 20:00 ORK Bor - Jagodina 32:28
15 31.03.2017 19:00 Planinka - ORK Bor 36:26
16 09.04.2017 18:30 ORK Bor - BSK Heba 25:31
17 22.04.2017 19:00 Bela Palanka - ORK Bor 49:27
18 29.04.2017 ORK Bor - Žitorađa 29:29
19 07.05.2017 19:00 Aleksinac - ORK Bor 23:29
20 13.05.2017 19:00 ORK Bor - Radnički 25:31
21 20.05.2017 ORK Bor - Jastrebac 38:24
22 26.05.2017 15:00 Hisar - ORK Bor 29:29
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Super B liga Istok-Zapad Bela Palanka 22 21 0 1 42
2 Prelazi u ligu višeg ranga Super B liga Istok-Zapad Planinka 22 19 1 2 39
3 Prelazi u ligu višeg ranga Super B liga Istok-Zapad Hajduk Veljko 22 14 0 8 28
4 BSK Heba 22 9 2 11 20
5 ORK Bor 22 7 5 10 19
6 Žitorađa 22 9 1 12 19
7 Jastrebac 22 9 1 12 19
8 Hisar 22 8 2 12 18
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Istok Jagodina 22 7 4 11 18
10 Vlasotince 22 8 1 13 17
11 Radnički 22 8 0 14 16
12 Aleksinac 22 4 1 17 9
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu