XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 Turbina - Poštar 5:1
2 22.08.2009 Trudbenik - Turbina 0:0
3 29.08.2009 Turbina - Lasta 2:0
4 06.09.2009 Budućnost (D) - Turbina 1:0
5 12.09.2009 Turbina - Crvena zvezda (MML) 2:1
6 16.09.2009 Slavija - Turbina 2:0
7 19.09.2009 Turbina - Lokomotiva 1:0
8 27.09.2009 Žarkovo - Turbina 1:0
9 03.10.2009 Turbina - Balkan Mirijevo 1:0
10 11.10.2009 GSP Polet - Turbina 0:3
11 17.10.2009 Turbina - Borac (O) 2:0
12 25.10.2009 PKB - Turbina 2:0
13 28.10.2009 Turbina - IMT 5:1
14 01.11.2009 Milutinac - Turbina 3:1
15 07.11.2009 Turbina - Posavac Tišma 4:0
16 14.11.2009 Turbina - Vinča 3:1
17 22.11.2009 Radnički (NB) - Turbina 0:3
18 21.03.2010 Poštar - Turbina 1:1
19 24.03.2010 15:30 Turbina - Trudbenik 0:1
20 28.03.2010 16:00 Lasta - Turbina 0:0
21 31.03.2010 16:00 Turbina - Budućnost (D) 3:2
22 03.04.2010 16:00 Crvena zvezda (MML) - Turbina 0:1
23 10.04.2010 16:00 Turbina - Slavija 2:0
24 17.04.2010 17:00 Lokomotiva - Turbina 2:0
25 24.04.2010 17:00 Turbina - Žarkovo 0:0
26 28.04.2010 17:00 Balkan Mirijevo - Turbina 4:1
27 01.05.2010 17:00 Turbina - GSP Polet 1:2
28 09.05.2010 17:30 Borac (O) - Turbina 2:1
29 12.05.2010 17:30 Turbina - PKB 1:0
30 15.05.2010 17:30 IMT - Turbina 2:1
31 19.05.2010 Turbina - Milutinac 3:1
32 23.05.2010 17:30 Posavac Tišma - Turbina 3:1
33 29.05.2010 17:30 Vinča - Turbina 2:5
34 05.06.2010 17:30 Turbina - Radnički (NB) 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Žarkovo 34 27 4 3 85
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Balkan Mirijevo 34 26 4 4 82
3 Turbina 34 18 4 12 58
4 Slavija 34 15 12 7 57
5 PKB 34 14 10 10 52
6 Lokomotiva 34 15 6 13 51
7 GSP Polet 34 13 11 10 50
8 Crvena zvezda (MML) 34 12 10 12 46
9 Budućnost (D) 34 13 6 15 45
10 Radnički (NB) 34 12 6 16 42
11 Trudbenik 34 11 8 15 41
12 Vinča 34 11 8 15 41
13 Milutinac 34 11 7 16 40
14 IMT 34 10 8 16 38
15 Lasta 34 10 7 17 37
16 Posavac Tišma 34 9 8 17 35
17 Borac (O) 34 8 6 20 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Poštar 34 6 5 23 23
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu